MANŞET

BAŞARILARINIZ DAİM OLSUN

Ramazan Terkos

Ramazan Terkos

E-Posta : marmarismanset@hotmail.com

Geçtiğimiz aylarda Marmaris Cumhuriyet Başsavcılığı görevine İsmet Tan getirildi. Başsavcı Tan’ın haberi yaparken, rutin bir görev değişimi haberi olarak yaptım. Ancak aylar sonra o haberi rutin bir haber olarak yapıp geçtiğim için hayıflandım. Çünkü Başsavcı Tan’ın Marmaris’e atanmasının Marmaris yaşayanı için çok önemli bir gelişme olduğunu anladım.

Geçtiğimiz hafta Marmaris’te faaliyet gösteren basın mensupları olarak Marmaris Adliyesi’ndeydik. Ama bu sefer haber için değil. Başsavcının davetlisi olarak oradaydık. Başsavcı, bizleri kapıda karşılayıp çok iyi bir ev sahipliği yaptı.

Başsavcı Tan’ın meslek tecrübesinin yanında, bizlere karşı samimi yaklaşımı ile beni bir basın çalışanı olarak mutlu etti. Toplantıda, ne kadar adliyeyle iç içe çalışsak da adliyede bu tür yaklaşımlara hasret kaldığımızı, düşünmeden edemedim. Empati kurup sergilediği, takdire şayan, davranışları Sayın Başsavcının sahip olduğu donanımı en iyi şekilde gösteriyordu. 

Biz yargımızı önemsiyoruz, yargının bir parçası olan bir makamın da bizleri önemsemesi beni ziyadesiyle mutlu etti. Genelde suratı asık olarak çıktığım adliyeden, tabiri caizse güle oynaya çıktım.

Sayın Başsavcı Tan, nazik davetiniz ve samimi ev sahipliğiniz için Marmaris Manşet Gazetesi adına teşekkürler.

Başarılarınızın daim olmasını dileriz…


İzlenme: 350
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR