MUHALEFET LİDERİNE YUMRUK

Metin Cangör

Metin Cangör

E-Posta : metincangor1@hotmail.com

 Sevgili okurlar CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na bir vatandaş çıkıyor ve  vuruyor. Neden diye sorsanız alacağınız cevap ne sizi, ne de başka bir insanı asla tatmin edemez. Bu kişi maalesef ya bir hasta, ya da başkaları tarafından tutulmuş bir vurucu.  Aklı başında olan hiç kimsenin yapmayacağı bir iştir bu. Şiddet yolunu seçenlerin veya azmettirenlerin kim olursa olsun  MUTLAKA ağır cezalara çarptırılması gerekir. Başka türlü bu iş bitmez ve ilerde başka siyasetçilerde bu tip insanların hedefi olabilirler. Ben şahsen bu adamın kendi iradesi ile bu işi yaptığına emekli bir emniyetçi olarak asla inanmıyorum.

Türkiye Büyük Millet Meclisi nasıl spor'da şiddet  için bir yasa çıkardı ise, bu gibi şiddet durumları içinde en acele tarafından bir yasa çıkartmalıdır. Bu gibi olaylar basit polisiye olarak kabul edilmemelidir zira sonu gelmez çok daha büyük işler açılabilir.

Ruh hali bozuk hasta bir adam, kendisine verilen bir görevi yapmakta olan bir siyasi parti başkanına yumruk vuracak, hatta teşebbüs edecek...bu herşeyden önce bir hastalık. Bu kişinin tedaviye ihtiyacı var. Azmettirilmiş olsa bile yine ruh hastası ve belkide satılmış bir kişilik. Bu şahıstan bu topluma ne fayda gelebilir.

Bu siyasetçi CHP olmayıp başka biri olsada aynı şekilde düşünürdüm, şiddete hiçbir zaman, hiçbir şartta izin verilmemesi ve eğer suç işlenmişse ilerde başkalarına örnek olması ve birdaha tekrar etmemesi için yine örnek bir ceza ile cezalandırılması ve topluma duyurulması gerekir. Bir insanın diğer bir insana vurmakla neye ulaşacağı ve nasıl bir hasta tatmin durumuna geçeceğini düşünmek bile ülke açısından insanı hayretler içinde bırakıyor.

Diyelim dövdünüz, adam kanlar içinde yere düştü...ne olacak?  Karşısına geçip nasıl bir duygu duyacak bu zat? Orgasm mı yaşayacak? Nasıl pis ve alçakça bir hastalıktır bu?

Çocukluğumda merhum babamın arkadaşı Bakırköy Akıl Hastanesi kurucusu ünlü Prof. Dr. Mazhar Osman Uzman bu tipler için şöyle derdi ''kırk sopa bir tebeşir''. Bence o bile az bunlar sopadan anlamaz, sopaya yazık.

Sevgili okurlar şimdi internetten resimlere bakıyorum ve yumruk atan adamın tutuklanmasını izlerken Türk Polisini fevkalade insancıl olarak görüyorum. Bu hadise Amerika veya Almanya'da olacaktı o karambolde Polisin eline geçmesi ile o adam komaya girmişti ve bir daha yap deseniz ve eline paralar yağdırsanız tövbe eder yapmazdı. Bizim Polisimizin ne kadar insancıl olduğunu görüyoruz.


İzlenme: 1329
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR