RUH HASTALARI ARAMIZDA

Metin Cangör

Metin Cangör

E-Posta : metincangor1@hotmail.com

Sevgili okurlar lütfen dikkatle okuyun "Antalya'da Düdenpark'ta yavru bir kedinin yürüyemeyecek kadar acı çektiğini bir Rus bayan çalışan görüyor. Kediye bir aracın çarptığını düşünerek Veterinere götürüyor. Veteriner kedinin tecavüze uğradığını söylüyor. Anüsüne sert bir cisim sokularak parçalanan kedinin tedavisi yapılıyor ve binanın yanına bırakıyor.  Üç gün sonra aynı kediyi daha kötü durumda görüyor ve hemen Veterinere tekrar götürüyor. Minik kedinin cinsel organının iki tarafından kesildiği, kuyruk sokumunda kesikler açıldığı ve kuyruğunun ikiye ayrıldığı belirleniyor.  Kedinin tedavisi için gerekli 700,--TL hemen toplanıyor ve klinikte tedaviye başlanıyor. Kedinin durumu ağır.

 Antalya'da bazı yardım derneği üyeleri buralara mobese kamera konulması için harekete geçiyorlar.

 Sevgili okurlar şuraya bakın, ne insan görünüşlü canavarlar var ki yavru bir kediye bu işkenceyi yapabiliyor. Bunlar fırsat bulursa insanlara ne yapacaklarını düşünebiliyor musunuz?

 

Kanunlarımız acaba böyle bir......şeye ne ceza uygun görüyor?

 

İletişim çağındayız, burda öksürsek onbinlerce kilometre öteden duyuluyor artık. Yukarda bir ulusal gazetede çıkan haberde hemen hemen bütün dünyada her ülkenin kendi dilinde yayınlanıyor. Akıl hastaları Türkiye'de sokaklarda serbest dolaşıyor derlerse hiç şaşırmayalım, çünkü yalan değil.

 

Bu iş ülkenin 1. Numaralı Turizm bölgesinde Antalya'da oluyor sonra turist bekliyoruz !

 

Yukardaki haber belki yüzlerce benzer haberden bir tanesi, eğer turist bekliyorsak bu gibi sapıklıklara karşı mutlaka gereken tedbirlerin alınması lazımdır. Örneğin mobese kameralar bu gibi şeyleri önleyecek en önemli teknolojidir.

 

Devlet 80 milyondan hemen hergün, her saat, hatta her dakika hemen herşeyden vergi alıyor, biraz gereksiz lüksü bırakıp Mobesa gibi ihtiyaçlara para ayırsalar aramızda serbest gezen ruh ve akıl hastalarının tespitinde çok faydalı olurlar.


İzlenme: 633
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR