MANŞET

PATRİOT FÜZELERİ‏

Metin Cangör

Metin Cangör

E-Posta : metincangor1@hotmail.com

Sevgili Okurlar Türkiye'nin Patriot füze isteği kabul edildi. Almanya ve Hollanda Türkiye'ye Patriot füzeleri verecek, daha doğrusu vermeyecek kendi kurup kullanacak. Bizde bunların uzmanı yok.

        Hollanda ve Almanya'da Patriot füzelerinin işi ne? Ayrıca birde yüzlerce asker gelecek ve onlara destek verecek olanlar. Sırf Suriye için yapılanlar ilginç.

        Duyunca insan İsraili düşünüyor, etrafı 300 milyon Arap ile sarılı ve hepsi düşmanı ama hiçbir şey yapamıyorlar.

          Suriye bize bomba atacak! Bizde tedbir alıyoruz!  Bu cesaret sizce Suriye veya başka bir Arap devletinde varmı ? Bence yok. Bunlar vurkaç yapar, kaçamaz yakalanır. Din kardeşiyiz derler, lafın ebeleridir ama gel şu Kuzey Kıbrısı tanı dersiniz, hemen karşı kaldırıma geçerler. Bir tanesi ilaç için olsun Kuzey Kıbrısı tanısaydı bari. Tanımadılar.

 

         Biz ise Gazze'ye yardım etmeye gemi ile gidip can verdik onlar için.

     1970'li yıllarda Türkiye petrol sorunu yaşarken ve vesika ile petrol verilirken bu Petrol ülkeleri, din kardeşlerimiz günahlarını bile vermediler. Maşallah ve İnşallah ile dolduruş yaptılar.  Sıkıya gelince hemen yanaşırlar, işleri iyi oldumu ise kabarırlar.

       Bunların gazını Yahudiler alır.

       Bunlar kendi içlerindede birbirleri ile doğuştan kavgalıdırlar. Önce Krallarını sırtlarında taşıdılar sonra bıktılar öldürdüler, cesetlerini sokaklarda sürüdüler. Bunların arasında İran Şahı kaçtı kurtuldu ve eceli ile öldü, kaçmasaydı onuda öldürüp sokaklarda sürükleyeceklerdi. Kaddafi, Saddam, Faruk, Sedat ve daha birçokları katledildiler, Mübarek direkten döndü yaşlı ve hasta olduğu için. Şimdi sıra Esed'e geldi ve içerde başladı muhalefet.

      Yeni gelen uzun süre makamda oturduğu sürece Araplarda kim baş olursa olsun bir gün ölüme mahküm. Tarih bunu ispat etmiştir.

Şimdi biz Suriye bomba atar diye Nato'dan Patriot füzeleri istedik.

      Bu tip karakterde insanlardan oluşan toplumların atacağı bombalar sadece fasulye yedikten sonra atılan bombalar olabilir,  koku çıkarırlar.

       Ne Arab'ın yüzü, ne Şam'ın şekeri demiş atalarımız, bundan daha güzel yol gösterilir mi? Anlayana tabii.


İzlenme: 939
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR