NETİCE: HATİCE‏

Metin Cangör

Metin Cangör

E-Posta : metincangor1@hotmail.com


Sevgili okurlar Taksim Gezi Parkı diye bir patırdı çıkarıldı, bütün yazılı ve görsel basın ile nerede ise tüm dünya oraya odaklandı. Başta Avrupa ülkeleri bu Gezi Parkı işine inanılmaz önem verdiler, haberleri birinci sıradan yaydılar.

Aradan kısa süre geçti bakıyoruz Netice: Hatice.

Olan hiçbir şey yok. Polis gaz sıktı, cop vurdu, kurşun attı derken iş bitti.  Başbakan yardımcısı ''özür diledi'' ama Başbakan tam tersine üzerine üzerine gitti ve özür dilemedi, tehdit bile etti.

Genç insanlarımız Taksime çıktı ve istemedikleri bir şey için direnmek istediler ama arkaları boştu. Bir ara anneler dendi ve bazı yürekli annelerde gitti ama yüreksizler çoğunluktaydı ve gelmediler.

                 Muhalefet partilerine hiç bakmayın, bakarsanız Gezi parkındaki gençlere acıma hissi duyarsınız. Muhalefet partilerinden biri havluyu attı ve ben yokum dedi. Diğeri kıvırttı önce dahil oldu, sonra geri çekildi yemedi. Neticede gençler yanlız kaldılar birde aralarına provokatörler girdi, bu sefer nerede ise suçlu olacaklardı.

Yani Netice gerçekten Hatice...

Bu Gezi Parkı tüm dünyaya birşeyi çok açık ve net olarak gösterdi, ülkede Muhalefet çok güçsüz. Bu Muhalefet seçim kazanmayı bırakın koalisyona girmesi bile mucizedir. Bu durumu görmeyen mutlaka göz doktoruna gitmelidir.

Muhalefet partileri baştan aşağı yenilenmeden seçimlere gitmek bile dışardan bakışta sanki şike gibi geliyor insana.  Artık siz anlayın şike mi, yoksa şaka mı?

Bence seçimler için yapılacak masrafa yazık, tonla para harcanıyor sandıklara ve çalışan insanlara. Ne gerek var, seçimin neticesi belli zaten. Şüpheniz mi var?

Sevgili okurlar bu Muhalefet bu kadro ile bırakın seçimleri, yazı turayı bile kazanamaz.

Velhasıl Netice: Haticedir, Hatice...


İzlenme: 1046
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR