EYYY KILIÇDAROĞLU...

Metin Cangör

Metin Cangör

E-Posta : metincangor1@hotmail.com

Sevgili okurlar bakıyorum, dinliyorum, şahsına tek kötü düşüncem yok ama Sayın Kılıçdaroğlu eğer olur da Başbakan olursa ülkeyi nasıl yönetir diye düşünüyorum ama maalesef iyi yönetebileceğine fazla inanamıyorum.

Geçenlerde Marmaris'te yakın bir CHP'li dostumla konuşuyordum bana referandumda Muğla Büyükşehir Belediyesina inat ''Evet'' diyeceğim dedi. Halbuki kendisi gönülden CHP li, çok uzun yıllar bu Parti için büyük zaman harcamış bir insan.  Yine iş dönüp dolaşıp Genel Başkan ve onun yönetiminin kendi Partili görevlileri kontrol edemeyişi göze batıyor.

Marmaris gibi Türkiye'nin turizmde can noktalarından belki de en başta gelen yerde sokaklarda park eden arabaları kovalayıp park ücreti alan sarı ceketli gençleri ve onları oraya yollayan CHP'li Muğla Büyükşehir Belediyesini konuşuyor çoğu insan ve bu nedenle inadına Evet diyeceğim diyor bizim CHP li arkadaş.

Hani Türkçe'de bir deyim vardır çorbaya sinek düşerse o çorba içilmez diye bu da aynı durum.  Sen dur bekle ve tam referandum arefesinde park eden arabalara neden park ücreti kesiyorsun, 16 Nisana kadar bekleyemiyor musun?

Paran yoksa bile bekle hiç olmazsa referandumdan sonra yap bu işi... Bilmiyorsan AKP'lilere sor öğren.

Bunu AKP li Belediyelerin yapacağını hiç sanmıyorum, onların yönettiği Belediyelerde nerede ise işi olanlara çay ikram edilip işleri en kestirme şekilde bitiriliyor ve seçimleri CHP nin 20 küsur yıldır kazanamamasının esas sebebi olan kafa yapısı, maalesef CHP liler hala anlamış değiller.

Bu ve buna benzer birçok yanlış yönetim hatalarıdır CHP nin yıllardır seçim ve diğer her yarşmayı kaybetmeleri.

Fakat bütün bunlara rağmen bir ata sözümüz var ''balık baştan kokar'' derler o zaman işin başındaki Genel Başkanın sorumluluğunda bütün başarısızlık. Bu gibi küçük ama mide bulandıran olayları görmesi ve önlemesi gerekmez mi?

Ben şahsen böyle bir şeyin AKP de yapılacağına hiç inanmıyorum zaten yapılsaydı onlarda bu kadar zaman içinde her seçimi ve referandumu kazanamazlardı.

Bir oy demeyin, bir oy, bir oydur ve damlaya damlaya göl olur.

Eyy Kılıçdaroğlu disiplin başarının en temel çekirdeğidir.

İSRAİL'DEYİM

Sevgili okurlar  6 gün için İsraile davet edildim ve orada olacağım Güvenlik ile ilgili bir toplantıda izleyici olarak bulunacağım. Tabii bu arada İsraili gezmek Kudüs gibi Müslümanlarin ilk kabesi olan yeri inşallah ziyaret edebilmek şansına nail olacağım.

Daha evvel de gitmiştim çok kısa süre ve gerçekten dünyanın 3000 yıl evvel kurulan en eski şehri Kudüs beni büyülemişti.  Bütün Semavi dinlerinin geçmişlerini orada bulmanız mümkün.

İsrail çölü en modern şekilde bir şehir yapmış, yeşillendirmişler baktığınızda inanamazsınız.

Bakalım bu sefer nereleri görme imkanımız olacak. Tabii ki ilginç olan kısımların resimlerini çekeceğim ve sizlerle paylaşacağım.


İzlenme: 555
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR