Ermeni kadınlar

Metin Cangör

Metin Cangör

E-Posta : metincangor1@hotmail.com


Sevgili okurlar Ulusal basınımız İstanbul Samatya'da yaşlı Ermeni kadınlara yapılanlardan sözediyor. Bir yaşlı kadın ölmüş. Bir yaradılan, belkide kendi isteği ile Ermeni olmadı, Ermeni ana ve babadan doğdu.
Bu alçaklığı kim yapar? Bir Türk'ün yapacağını aklıma bile getirmek istemiyorum. 80 yaşında bir ihtiyara vurmak demek şahsen benim gözümde Allaha vurmak kadar adice bir harekettir.

Polisimizin en önemli görevleri başında gelir bu gibi alçak insanları bulup çıkarıp adalete teslim etmek. Bulacaklarınada eminim.

Almanya'da Türklere yapılan hunharca cinayetler, yakılan evlerde ölen vatandaşlarımızı anarken bu sefer kendi ülkemizde benzer şeyler oluyor. Buna asla müsaade etmemeliyiz. Türkler değişik din, dil, renk ve ırka kardeşçe yaklaşan, tarih boyunca merhametli bilinen bir toplumdur. Kendisine sataşılmadıkça yabancılara dokunmazlar, daha çok kendi içlerinde birbriri ile çekişirler.

Samatya İstanbul'da çoğunlukla Ermenilerin yaşadığı bir semttir, bu bir asıra yakın belkide geçkin zamandır böyledir. Bunlar kendi hallerinde yaşarken kalkıp gidip 80 yaşında veya yaşlı insanları öldürmek veya yaralamak insanlık olamaz.

Ben bizim Emniyet teşkilatının bunu yapan kanıbozuk insan müsveddesini veya müsveddelerini en kısa zamanda bulacağını ve adalete teslim edeceğine inanıyorum.

Biz ülkemize atalarımızın, dedelerimizin zamanında kabul görerek gelmiş olanlara veya onların torunlarına asla hainlik yapmamalıyız. Bu her insanın görevi olmalıdır. 80 yaşında ihtiyar bir kadına vurmak, yaralamak veya öldürmek, dini, rengi, dili ne olursa olsun...Bunu belki vahşi hayvanlar yapar.

Bugünkü teknolojide artık suç işleyenleri yakalamak eskisinden çok daha kolay, heryerde mobesa'lar var, yoksa bile dükkan ve işyerlerinin kamera sistemleri var.

Gönlümüz bu tip eşkiya bozuntularının biran evvel yakalanmaları ve adalete teslim edilip köklerinin kurutulmalarıdır.


İzlenme: 1441
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR