EMANETE HIYANETLİK‏

Metin Cangör

Metin Cangör

E-Posta : metincangor1@hotmail.com

Sevgili okurlar şimdi Şükrü Saraçoğlu Başbakan olsaydı hiç şüpheniz olmasın  Fenerbahçe'nin yönetim kurulu komple uzaklaştırılmış üstelik kulübün önünden bile geçmeleri yasak edilmişti.  Fenerbahçe'ye UEFA tarafından verilen ve Tahkim Kurulu ile CAS Mahkemesi tarafından onaylanan ceza 106 yıllık bir emanetin hayatına sürülen ve tarih boyu kalacak en büyük lekedir.

 Durum ne olursa olsun bugüne kadar tertemiz şekilde yaşatılan ülkenin bu güzide kulübü bazı şahısların yanlışları dolayısı ile sporda Şike suçu ile lekelenmiştir.

 Ben şahsen Fenerbahçeli olduğunu heryerde söyleyen ve saklamayan Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan bu konuda Gezi olaylarından çok daha sert bir hamle beklerdim ama hiç ses çıkartmadı.

 Bilhassa bir spor kulübünün böyle bir ceza alması ne unutulacak bir konudur, ne de geçiştirilebilir.

 Yakında yönetim kurulu seçimleri olduğu bildiriliyor, kongre üyeleride bu kongrede tarihi bir olaya imza atacaklar yeni Yönetim Kurulunu seçecekler.  Tek teselli tarihe geçecek olan bu kongrede üyelerin hiç olmazsa daha başka lekelenmeler olmadan Fenerbahçeye yeni ve bembeyaz bir sayfa açmalarıdır.

 Hiç şüphesiz Türk insanının kongre üyelerinden en doğru neticeyi beklemeleri kadar normal birşey olamaz.


İzlenme: 1334
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR