ELBETTE KRAL SORUMLU‏

Metin Cangör

Metin Cangör

E-Posta : metincangor1@hotmail.com

Sevgili okurlar Suudi Arabistanda gerçekleşen cehalet cinayetinde en ufak şüpheniz olmasın Barrack Obama bile çıkıp Kral'ın suçu yoktur dese kendisine yalan söylüyorsun derim.

Sen ülkende Olimpiyatlar gibi bir organizasyon yapıyorsun, üstelik bunu her sene yapıyorsun ve trilyonlarla dolar kazanıyorsun o zaman bunu doğru organize etmen gerekmez mi? Devletin başında ben mi varım yoksa Kral mı? O zaman kaldıramayacağın kadar hacı adayını neden alıyorsun?

Dolarlar için değil mi?

Yapamayacağın, kapasitenin müsait olmadığı bir organizasyonu neden yapıyorsun?

Ülkesine gelen her misafirden Kral sorumludur. Bırakın bu cahil felaketini, o kalabalığın içinde biri kalp krizi geçirse nasıl çıkarıp hastaneye götüreceksin?

Bu ne para doymazlığıdır , bu mudur senin müslümanlığın?

 

10 numara büyük ayakkabı giymişsin içinde bocalıyorsun. Organizasyon nasıl yapılır, nasıl bir disiplin ister, kapasite ne olmalıdır bunu batı medeniyetinden öğrenemiyor musun?  Ama batıya gidince Whiskey, kadın herşeye Allah müsaade ediyor değil mi?

Bu ne fakirliktir de bu kadar insanı hac için davet ediyorsun ve paralarını alıyorsun. Organize edebileceğin kadar alsan para yetmiyor mu?

Ülkene gelen her turist senin dolayısı ile devletin sorumluluğu altındadır, beğenmezsen vize koyar veya hiç almazsın ama alınca sorumluluk sana aittir, kıvırtamazsın.

İster Kral ol, ister Devletin başında, ülkene kanuni yollardan gelen her turistten devlet sorumludur.  Hiçbir şekilde suçsuzluk ifadeleri kullanamazsın. Kullansanda kimseye yediremezsin.


İzlenme: 1214
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR