Duyarlılık

Metin Cangör

Metin Cangör

E-Posta : metincangor1@hotmail.com


Geçen gün Almanya'da herzaman olduğu gibi Türklerin oturduğu ev yandı ve içinde bir anne ve 7 adet küçük çocuk yanarak öldü.  Bakıyorum Türk basınına, kaynanasını döven damat kadar bile yazmamışlar.

       Hani anlı şanlı köşe yazarlarımız var ya! Fiyakalı ve imalı dokunduruş ustaları, onlar bile bahsetmiyor gariban Almanyada yanarak ölen vatandaşlardan. Öldükten sonra cenazenin getirilip toprağa verilmesi uğruna Türk kalacaklar...

        Sevgili okurlar hayretler içinde kalmamak elde değil. Türk milletinin kendi insanına sahip çıkması ve şekli çok düşündürücü.

       Birlik ve beraberliğin olmaması, eğer olsaydı zaten ne PKK olurdu, ne de onbinlerce insan ölmezdi.  Birde beğenmediğimiz Amerika Birleşik Devletlerine, hatta Almanya, İngiltere ve diğerlerine bakın. Birşey olsun hemen Büyükelçi devreye girer ve hiç çekinmeden kendi basınlarına hertürlü bişlgiyi verir temaslarda bulunur, işin peşini basın asla bırakmaz. 

 

       Almanya'da yanarak ölen çoğu çocuk ve bir işsiz Türk, Almanya'da sosyal yardım fonlarından faydalananlar. Devlet bunlara her ay para veriyor ve bu parayla geçiniyorlar. Türkiye'ye gelseler açlıktan ölürler.

       Büyük millet olmak laf salatası ile olmaz, vatandaşına sahip çıkmakla olur.


İzlenme: 847
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR