ÇOCUK İSTİSMARI

Metin Cangör

Metin Cangör

E-Posta : metincangor1@hotmail.com


Sevgili okurlar çeşitli basın organlarında çocuk istismarları hakkında fikir beyan ediliyor, öyle ki iş Cumhurbaşkanına kadar gitmiş. Yeni kanunlardan bahsediliyor. Kimyasal hadım gibi insan hakları ile bağdaşması mümkün olmayacak laflar dolaşıyor ortalarda.

Çocuk istismarının son 10 yılda 7 kat arttığı bildiriliyor.

Önemli olan hadım etmek değil, gecikmeyen bir adaletle cezalandırmaktır. Bunu yaptığınz zaman zaten işi sonlandırmış olursunuz. Bu manyakların en büyük avantajı geciken adalettir.

Diğer yandan hiçkimse bu işle ilgili bir Emniyet bölümü kurup bu manyakları kovalayalım demiyor. Cahil halkı gaza getirecek kimyasal hadım'dan bahsediliyor.

O zaman çok eski kuralları uygulayalım ve hırsızın kolunu keselim...

Bu tip sözler sadece cahil halkı etkiler, başka bir faydası olmaz.

Siz bu manyakları hadım etmek yerine adaleti seri çalıştırın ve cezalarını hemen versinler, aylarca, yıllarca ortalıkta dolaşmasınlar.

Ayrıca bu insanlar hastadır, bunların hasta olduklarını da anlamak lazım bu tam bir ruh hastalığıdır ve tedaviye mühtaçtır, aksi halde çocuk istismarları normal kafada birinin yapacağı iş asla değildir. O zaman bu taraftan da tedbir almak gerekir.

Dikkat ederseniz bu gibi ruh hastalıkları Arap ülkelerinde ve Afrika'da çok fazladır. Geçenlerde çok ciddi bir İngiliz mecmuasında bir Tıp Profesörünün yazısını okudum ve homoseksüelliğin ve çocuk istismarının dünyada en çok Sudan'da olduğunu sayılarla yazıyordu. Sudan'dan sonra da diğer arap ülkeleri geliyor.

Hadım ederiz biter demek cahili aldatmaktan başka hiçbir şey değildir.

Bu gibi manyakları özel olarak eğitilmiş Polis takip edecek ve suçu işlemeden önce yakalayarak adalete teslim edecek. Adalette beklemeden en kısa süre içinde cezasını verecek. Bu şekilde bir tatbikat yapılması halinde bunların kökü kazınmasa bile çok az sayıya indirilebilir düşüncesindeyim.


İzlenme: 734
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR