BESLEYELİM Mİ?

Metin Cangör

Metin Cangör

E-Posta : metincangor1@hotmail.com

Sevgili okurlar Reina da hiç tanımadığı bir çok insanı öldürdü, birçoğunu da yaraladı ve sonunda Türk Polis Teşkilatının büyük ve tarihi başarısı olarak yakalandı. Şimdi sorgulanıyor.

Kısa süre sonra da Mahkemeye çıkacak ve hukukçuların söylediğine göre tahminen en ağır cezaya  çarptırılacak.

O zaman bu katili hapishanelerde vergilerimizle besleyecek miyiz?

Ben herzaman idama karşıyım, çünkü idam kurtuluştur. Ölümden geri gelip haber veren veya herhangi kanıtı olan en ufak haber olmadığına göre bunu idam edip ölmesini sağlamak belki bizim vicdanımızı rahatlatabilir ama ölünce nereye gittiğinin hiçbir kanıtı yok. Onun içinde bilhassa Avrupa mantığı ölüm cezasını kurtuluş olarak görür.

Bu adamı herşeyden evvel çok iyi sorgulamak lazım tahminime göre bir devlet örgütüne çalışan bir eleman olabilme olasılığı çok fazla.

Herşeyden önemlisi bu katili hapisanelerde yiyip içip istirahat ettirmemeli, mahkümlara emanet etmeli...

Adam Kırgızistan'dan nerelere gidip, neler yapıyor ve ülkemizde kim bilir bunun gibi daha kaç tane katil dolaşıyor. İstanbula gittiğimde eski bir İstanbullu olarak doğup büyüdüğüm şehre hayretle bakıyorum. Taksim civarında Türk'ten çok arap var. Bunlar nasıl geldiler, legal mi yoksa kaçak mı? Resmen kepazelik...

Gazetelerin yazdığı gibi 3 Milyon Suriyeli varmış, bunlar ne arıyor Türkiye'de?  Türkiye yabancılar bakım yurdu mu?

Anımsıyorum 1980 yılında Türkiye'nin tüm dış borcu 19 Milyar Dolardı ve Suudi Kral bir kısmını ertelemedi bile.   Sonra merhum Özal geldi ve Amerika Başkanı Bush ile arası iyi olduğundan erteletti. Bu arapları ülkeye sokan biziz. Bunlar kendi ülkelerini dahi savunmaktan aciz insanlar.  Gelmişler Türkiye'de kimi adam öldürüyor, kimi dolandırıcılık yapıyor, kimi metres oluyor.

 

Ben bunların müslümanlığına da inanmıyorum, böyle kafa kesen müslüman olmaz olsun.

Bunların en iyi yaptığı şey müslümanları müslümanlıktan utandırıp hristiyanlılaştırmaktır.  Bugün sadece Almanya'da binlerce müslüman dininden çıkıyor.

Bu gerçeği göremeyecek kadar gözlerimiz kararmış.

Besle kargayı oysun gözünü demişler, çok doğru söylemiş atalarımız.


İzlenme: 581
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR