BEKİR COŞKUN

Metin Cangör

Metin Cangör

E-Posta : metincangor1@hotmail.com


Sevgili okurlar bazı kişiler vardır sanki mesleği için yaradılmıştır, her yaptığı doğrudur, şıktır ve bu Allah vergisidir.  Ben buna benzer Sayın Bekir Coşkun’u gösterebilirim.

Bir süre rahatsızdı, şimdi sağlığına kavuştu ve yazmaya başladı. Kesinlikle inanıyorum ki, onbinlerce vatandaşımız Sözcü Gazetesini sadece Bekir Coşkun için satın almaktadır.

Bugün bir yazı yazmış, yine durumu bütün çıplaklığı ile aptala- akıllıya, uyanığa-uyuyana eksiksiz 80 Milyona bundan daha açık ve net anlatılamayacak şekilde.

"AKIL CHP'ye TAKIL - Önümüzdeki seçimlerde bir kişi CHP'nin şansı var derse bu yazıyı yırtıp atsın"  diye yazmış.

Bekir Coşkun yüzde yüz değil, yüzde bin haklı. Bugünkü yönetimi ile seçimlerde CHP'nin şansı hiç yok. Bu duruma objektif-tarafsız baktığınızda sanki AKP ile ittifak yapan MHP değilde gizli ittifak yapan CHP gibi görünüyor.

15 yıldır herhalde gizli ittifak halindeler. Bir Genel Başkan bir seçim kaybettiği zaman CHP ona sarılıyor ve görevde kalması ve diğer seçimleride kaybetmesi için ne gerekiyorsa yapıyor. 

Bu da bir şekil ittifak sayılmaz mı?

Sayın Bekir Coşkun böyle yazmış. Ben sokakta insanlara her fırsatta soruyorum, şimdiye kadar toplam 150-200 kişiye sordum, tek bir kişi ilaç olsun diye CHP'nin önümüzdeki seçimleri koalisyonla veya koalisyonsuz seçim kazanacağına inandığını söylemedi.

Bu bir kere daha Bekir Coşkun'un teşhisinin ne kadar doğru olduğunu ispat ediyor.

Burada anlaşılamayan CHP'nin neye güvenerek seçim kazanacağını zannetmesi...8 yıldır aralıksız kaybettiği seçimlere mi?

.Bana öyle geliyor ki bu sefer sahillerde bile bazı bölgeleri kaybedecekler, bu şimdiden görünüyor.

O zaman belki, Yönetim ve  Genel Başkan bu seferde 2023 seçimlerini kazanırız palavrası ile uyutmaya devam ederler, belki diyorum muhtemelen yine istifa etmez, İzmir Ticaret Odası Başkanı gibi 25 ci yıl kutlamasını yapar 30 yıla adaylığını koyar...

 

Ne demokrasi anlayışı ama...


İzlenme: 701
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR