Başkan Trump

Metin Cangör

Metin Cangör

E-Posta : metincangor1@hotmail.com

Sevgili okurlar Amerika'da Başkanlık seçimlerini Cumhuriyetçi Parti'den Donald Trump kazandı. Dikkat ederseniz Amerikan halkının çoğunluğu partizan değil. 8 yılda bir iktidarı değiştiriyorlar. Sadece şimdi Cumhuriyetçilerin başa gelmesi iyi mi oldu onun zaman gösterecek. Diğer yandan Demokratlarda Amerikanın gücünü tam olarak dünyaya gösteremiyorlardı.

Almanların çoğunluğunun söylediği ve kabul ettiği gibi Amerika dünyanın Polisidir. Yanlış yaparsan bir şekilde tepene biner.

Şimdi Ortadoğunun kaderi çizilecek. Kanımca bu çok sert askeri tedbirlerle çizilebilir. Trump ve yönetiminin arkasında Yahudilerin olduğunu da unutmak kanımca büyük cahillik olur.

Trump hakkında özel bilgileri aşağıda paylaşıyorum. Umarız dünyaya savaş ve gözyaşı yerine renk ve güzellik gelsin.

"Başkan Trump Alman asıllı Amerikalı iş adamı Frederick Trump'ın torunudur. Amerikalı iş adamı Fred Trump'ın 5 çocuğundan biridir. Maryanne, Frederick Jr., Elizabeth, Robert adında 4 kardeşi vardır.

Donald Trump 3 evlilik yapmıştır bu evliliklerden 3 erkek 2 kız olmak üzere 5 çocuğu vardır. 1977 yılında atlet ve manken olan Ivana Zelníčková ile evlendi bu evlilikten Donald Trump Jr., Ivanka Trump ve Eric Trump olmak üzere 3 çocuğu oldu. 1991 yılında 16 yıllık eşinden ayrıldı. Boşandıktan 2 sene televizyoncu Marla Maples ile evlendi aynı sene bu evlilikten Tiffany adında kızı doğdu. Çift 1996 yılında ayrılma kararı aldı. 2005 yılında tasarımcı ve model olan Melania Knauss ile evlendi. Bu evlilikten 2006 yılında Barron Trump adında bir oğlu doğdu. Donald Trump ilk eşinden doğan Donald Trump Jr., Eric Trump ve İvanka Trump'ın iş dünyasında yer edinmesini istemiş, çocuklarının da bu işi öğrenmesi ve kendisinden sonra şirketi yönetebilmeleri için onları yanına almıştır. Firmasının resmi sitesinde bu üç çocuk The Next Generation (gelecek nesil) olarak tanıtılmaktadır.


İzlenme: 958
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR