Armutalan Belediyesi

Metin Cangör

Metin Cangör

E-Posta : metincangor1@hotmail.com


Sevgili okurlar yeni kanunla uzun süredir konuşulan Belde Belediyeleri İlçe Belediyelerine dahil olması bazı bakımlardan iyi, ama bazı bakımdan ise kötü oldu.

                İyi oldu çünkü halkı yokuşa süren, zorluk çıkaran ve şov yapan birçok Belediye Başkanı vardı, bunlar bitecek. Kötü oldu zira gerçekten çalışan ve üreten Belediyeler vardı bunların kapanması ise üzüntü verici.

                Armutalan Belediyesi bunlardan biri. Efendi bir Başkanı ve gerçekten çalışan personeli olan bir Belediye. Belediye binasına gittiğinizde güleryüzle karşılanan ve işinin yapılması için gönülden çalışan insanlar. Böyle durumları genelde sadece AKP Belediyelerinde görmek mümkün ama Armutalanda var.

                Bence Armutalan Belediyesinin kapanması çok yazık, çok iyi hizmet veren bir Belediye kapanacak.

                Hükumet bunuda aslında Anayasa referandumu ile birlikte yapabilir ve halka sorabilirdi. Halk kendi yaşadığı bölgenin Belediyesini en iyi bileceğinden en doğru cevabı mutlaka verirdi, o zaman gereken kapatılır, gereken göreve devam ederdi. Bu şekilde çok daha doğru olurdu.  Ama ayırım olmaması için yapmadı.

                Yazık, böyle başarılı, çalışkan personeli ve efendi Başkanı olan Belediyenin kapanması ülke için kayıptır.


İzlenme: 1078
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • NE HIZMETI VERIYOR

    Misafir soylermisin ne hizmeti veriyor armutalan belediye baskani,butun ordaki is verenlere her gun kafasina gore ceza yazip,ve her gun alkol icip ,baska ne yapiyor ,iyiki kapaniyor armutalan belediyesi ,yasasin sayin tayip erdogan 15 Ocak 2014 16:06

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR