Akil Adamlar

Metin Cangör

Metin Cangör

E-Posta : metincangor1@hotmail.com


Sevgili okurlar bu akil adamlar takımında benimde birkaç tane eski sınıf arkadaşım var. Tabii genelde bakarsanız 76 milyonluk Türkiye'de Akil adam fazla miktarda var, çok daha etkili olabilecek olanlarda mevcut. İçlerinden neden bu vatandaşlar seçildi bilemiyoruz, herhalde bir hikmeti vardır.

Diğer yandan muhalefet partileri devamlı eleştiriyor ama kendileride Türk halkının karşısına Ülkenin büyük çoğunluğunun kabul edeceği bir Akil adamlar takımı çıkarmıyor veya çıkaramıyor.

 

             Muhalefet sadece eleştiri yapıyor, birlik ve beraberlik gösterisi yapamıyor, bir takım bile kuramıyor. Büyük ihtimal herzaman olduğu gibi kendi içinde fikir ayrılığı çıkabileceği olaganlığı var.

 

               Muhalafet partisi olarak İktidarın yanlış yaptığını televizyon ve yazılı basından söyleyeceğine çık ortaya sende Akil adamlar takımını kur ve halka anlat.

               Yani sahaya in, sulh ve sükun içinde kendi görüşlerini anlat. Bunu yapmayıp uzaktan gazel okumakla bu iş olmuyor.

 

Muhalefet tribünden maç yapmak istiyor ama olmuyor. Türk Muhalefetinin karizmatik bir lidere ihtiyacı var, bunu nerede ise tüm dünya görebiliyor, konuşuyor ama Türkler henüz göremiyor.

 

               Muhalefet akıntıya kürek çekiyor ama bunu hep seçimden sonra görüp o zamanda geçen seçimden daha çok oy aldık diye avuttuğunu sanıyor..


İzlenme: 817
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR