AKDENİZ KAYNIYOR

Metin Cangör

Metin Cangör

E-Posta : metincangor1@hotmail.com

Sevgili okurlar "savaşa hazırolun" bu sefer galiba ciddi. Dünyadaki insanların ayranı kabardı ve yine birbirlerini öldürecekler. Akdeniz daha tarihinde olmadığı kadar askeri gemi ile doldu. Nato ve Ruslar habire gemi yolluyor. Almanlar gösteriyorlar, Suriye yakın civarında Suriyeyi su haline getirecek güçte silahlarla donatılmış çok sayıda askeri gemi bekliyor.

rn

Tahmin edilen Türkiye'nin sınırlarını kapatması bekleniyor çünkü ordan kaçabilecekleri için.  Bu terör organizasyonlarına öyle bir ders vereceklerki bir daha hiçbir yerde, hiçbir terör örgütü ortaya çıkmasın.

rn

Bu arada büyük ölçüde günahsızlar Suriyeden kaçmış durumda, geri kalan ise Allah yardımcıları olsun.

rn

 

rn

Söylenen ve beklenen bu. Bugün Akdeniz'de Suriye açıklarında bekleyen askeri gemilerin 1/4 i ateş açsa Suriyede insan değil, kedi ve fare bile canlı kalmaz.  Gemiler öyle silahlarla doldurulmuş ki sanki dünya harbine gidiyorlar.

rn

 

rn

Ruslarda aynı durumda ve onlar aynı zamanda Suriyenin içindeler. Onlarında hedefi ISIS ile ilgili ne varsa, kim varsa yok etmek. Esad'a tam destek veriyorlar ve ilerde de verecekler bunu Putin açıkça söyledi. Yani 900 kilometrelik hudut düşmanla olacak.

rn

 

rn

İnsanı yaradan Allah bir de akıl vermiş ve bir kısmı bu aklı kullanmış modern silahlar geliştirmiş, diğer kısmı dedikodu ve birbirleri ile didişmekten birşey icad edememiş diğerlerinden satın almış, her sıkıntıda dini ileri sürüp herşeyi Allahtan beklemiş. 

rn

 

rn

Şimdi iki gurubun savaşıdır bu...Merak ediyorum bakalım Yüce Allah hangi tarafı tutacak?

rn

 

rn

Diğer yandan Türkiye yıllarca başını dertten çıkaramayacak yeni bir hudut sahibi oldu bu da Suriye hudutu. Putin ve ilerde Esad yönetimindeki Suriye'nin hiç şüphesiz PKK'ya destek vereceği kesin. Kendi ellerimizle düşman doğurttuk.


İzlenme: 1038
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR