YETTİ GARİ

Gökten Ulugergerli

Gökten Ulugergerli

E-Posta : gokten_ulugergerli@hotmail.com


CHP Genel Merkezi, Marmaris belediye başkanı adayını açıklayacaksan açıkla, açıklayamayacaksan da ne aday adaylarını ne de yaşayanları tedirgin etme, YETTİ GARİ.

CHP Genel Merkezi, kimi ilan edeceksen et. Büyükşehri alelacele ilan ettin nedense, daha AKP - MHP Muğla adaylığı hususunu kesinleştirip ilan etmeden.

Kulislere, haberlerde her ne kadar AKP jest olarak Muğla Büyükşehir belediye başkanlığını MHP ye bıraktığı dile getirilse bile, sorduğumuz konuştuğumuz MHP yetkilileri bu durumu henüz teyit etmiyorlar.

Marmaris’ te belediye başkanlığı için dört aday adayı mevcut. Hangi aday adayı için, belediye başkanlığı noktasında araştırma soruşturma yapsanız, o aday adayının, adaylığının kesinleştiğini zannediyorsunuz.

Bodrum’un da Marmaris’ten farklı olduğunu zannetmiyorum.

İddialar havada uçuşuyor neler mi?

Oysa vatandaşlar tarafından, her aday adayı, adaylığı kesinleşmiş gibi tanıtım ve reklam işlerinin tamamlandığını, karşılama kortejinin hangi yolları takip edeceğini, yüzlerce araçların kiralandığını, davul zurna ekiplerinin belirlendiğini, havai fişeklerin depolandığını vs. vs. vs. hususlarını, leblebi çekirdek çıtırdatır gibi her kaldırımda sohbet konusu ediliyor.

Yoksa CHP Genel Merkezi, her aday adayına mavi boncuk mu verdi?

Marmaris’te tabiri caiz ise Milletvekilleri cirit attı. Ne oldu?

Yoksa siz Genel Merkez olarak karar veremediniz de Muğla Büyük Şehir adayını ilan edelim de, Büyükşehir adayı Marmaris, Bodrum adaylarını tayin etsin deyip, sorumluluklarınızı üzerinizden mi attınız?

Yoksa adaylık noktasında, başka alternatiflere fırsat kalmaması için, Marmaris, Bodrum adaylarını son ana kadar bekleyelim de, adaylık suresi sona erdiği noktada mı ilan edelim diye mi düşünüyorsunuz acaba?

Gibi gibi gibiler.

Beklemek ve bekletilmek dar ayakkabı ile dolaşmak gibi bir şey. Yerel seçimlere de bir çeyrek kaldı.

Vatandaş yaz dedi ben de dile getirdim.

Sahi bilinmezlik mi var karasızlık mı?

Sonu hayırdır da yetti gari.


İzlenme: 211
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR