TEBRİKLER

Gökten Ulugergerli

Gökten Ulugergerli

E-Posta : gokten_ulugergerli@hotmail.com


Erken secim meyvesini verdi. Bu neticenin Ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyor ve Başta, Sayın ERDOĞAN olmak üzere, AKP ve MHP’yi kutluyorum.

Genel anlamda sorunsuz gecen bu tarihi secim surecinin sağlıklı bir şekilde neticelenmesinde görev alan huzur ortamını sağlayan tüm güvenlik güçlerimizi de kutlamayı unutmamak lazım.

Bükemediğin eli öpeceksin atasözünün ne kadar geçerli olduğunu bir kez daha yaşadık.

Ve netice olarak Sayın İNCE, yenilgiyi kabul ettiğini acık yüreklilik ve delikanlıca beyan edip, kazanan Cumhurbaşkanı Sayın, Recep Tayip ERDOGAN’ı kutladı.

Bu secim bir nevi bariyer seçimiydi ve de çok önemliydi. Bu yarış neticelendi. Artık önümüze bakma zamanı, bana göre asıl meseleler bundan sonra başlayacak.

Türkiye tek bir vücut ve de tek bir ses olabilirse, Türkiye’nin karşılaşabileceği her mesele ve sorun kesinlikle çözümlenecektir.

Türkiye içte ve dışta çok önemli mücadeleler vermektedir. Bu mücadeleleri herkes öyle veya şöyle bilmektedir. İşte bu durumda iç ve dış güçlerle mücadele verebilmek için birlik ve beraberliğimize ihtiyaç vardır.

Başta ekonomi sonrasında iç ve dış terör, mücadele isteyen önemli ilk iki başlıklardır. Bunlarla mücadele devam etmektedir ve de etmeye de devam edecektir.

Zaman birlik ve beraberlik zamanındır. Ayrı düşüncelere sahip olsak bile yeri geldiğinde el ele olmayı başarabilmeliyiz. Etrafımız zaten düşman dolu bir de içimizde bir birimize yan gözle bakmayalım.

*

« Millî mücadeleyi yapan doğrudan doğruya milletin kendisidir, milletin evlâtlarıdır. Millet analarıyla, babalarıyla, bacılarıyla mücadeleyi kendisine ülkü edindi. …Millî mücadele de şahsi hırs değil, millî ideal, millî onur gerçek sebep olmuştur… »

14.101925, İzmir Kız Öğretmen Okulunda Bir Konuşma.


İzlenme: 295
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR