BAL VE DİN

Gökten Ulugergerli

Gökten Ulugergerli

E-Posta : gokten_ulugergerli@hotmail.com


Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ: "Sahte bal satıyorlar, arasında din anlatıyorlar. Sahte bazı maddeler satıyorlar, arasında başka şeyler anlatıyorlar. Cinsel bazı objeler satıyorlar, arkasından önünden din anlatan insanlar. Buralara çıkıp televizyonlarda din anlatanlara da buradan sesleniyorum, kendinizi bu tüccarlara kullandırmayın."

Adan Z ye, yerden göğe kadar haklı Sn. Bakan. Dini konuların işlendiği mahaller elbette çok önemlidir. Ayrıca son haftaların en önemli konusu haline geldi din ile ilgili hususlarda aykırı konuşmak.

Kimden veya nereden güç aldıkları bilinmeyen bu karanlık odakların yasal zeminlerde hesap vermesi gerekmektedir.

Sayın Başbakan Yardımcısı ve Hükümet sözcüsünün,  bu önemli konudaki beyanatı sadece beyanat olarak kalmamalı, kişi ve televizyonlar hakkında da yasal işlemler yapılmalıdır.

Bu önemli ve hassas konuda dinimiz konusunda yalan yanlış ifadelerde bulunanlarla, Sn. Bakanımız ifadesiyle ayrıca sahte bal yedirenler vatandaş veya vatandaşlara bu eylem ve fiilleri illa ki yasal zeminlerde karşılığını bulmalı ve yasal işlemler yapılmalıdır.

Ayrıca hangi kanallarda yayınlanıyorsa bu kanallar da, RTÜK- RADYO TEVİZYON ÜST KURULU tarafından gerekli kovuşturma açılmalı ve yasal işlem yapılmalıdır.

Yoksa her densiz konuşan ve her yasalara aykırı yayın yapan kuruluşların yaptıkları yanına kalır.

Kalmasın kalmamalıdır.

Yoksa ben “şeriata” göre yargılanmak istiyorum sesleri daha da yaygınlaşır.

Ayrıca, neden cinsel objeler satılırken din anlatılıyor neden sahte bal satışı anlatılırken din konu ediliyor, bunların da ayrıca incelenmesi ve irdelenmesi gerekmektedir.    


İzlenme: 341
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR