MANŞET

Thomas Cook’tan İngiltere’de Türkiye Reklamı

31 Mart 2017 Cuma 09:41
-thomas-cooktan-ingilterede-turkiye-reklami

Avrupa'nın en büyük ikinci seyahat grubu İngiliz tur işletmecisi Thomas Cook, İngiltere’de Türkiye ağırlıklı reklam çalışmalarına başladı. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Marmaris Yürütme Kurulu Başkanı Ali Kırlı, Thomas Cook’un bu atağını hem bölgemiz hem de devletimiz için önemli bir gelişme olarak niteledi.

Zor geçen 2016'nın ve bu sezona yavaş başlangıcın ardından müşterilerini Türkiye’ye yönlendirmek isteyen Thomas Cook başlattığı reklam kampanyası ile Türkiye’ye ağırlık vermeye başladı.

Marmarisli turizmcilere müjdeyi Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Marmaris Yürütme Kurulu Başkanı Ali Kırlı gazetemiz aracılığı ile verdi.

Kırlı açıklamasında ; “Thomas Cook İngiltere’de başlattığı reklam kampanyası ile Türkiye’ye ağırlık vermeye başladı. Thomas Cook önemli bir turizm şirketi. Geçtiğimiz yıllarda 4 milyonun üzerinde turist getirmiştir. Dalaman bölgesi olarakta 400 bin satış yapmıştır. Thomas Cook’un bu atağı hem bölgemiz hem de devletimiz için önemli bir gelişme. Bu atağa diğer Avrupa ülkelerinin de katılmasını bekliyoruz. Darısı diğer tur operatörlerinin başına diyoruz” dedi.Haber okunma sayısı: 906

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER