Tenis Kulübünden Kıbrıs’ta Muğla Rüzgarı

06 Mayıs 2017 Cumartesi 11:04
-tenis-kulubunden-kibrista-mugla-ruzgari

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde yapılan Uluslararası Tenis Turnuvasına katılan Muğla Tenis Kulübü sporcuları başarı elde ederken Muğla Tenis Kulübü Başkanı Seyhan Heb Girne’de Muğla’nın Gönüllü Turizm Elçisi oldu.

 

 

Girne Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen 8-9-10-12-16 yaş kategorilerinde 200’e yakın sporcunun katıldığı Uluslararası Tenis turnuvasında Muğla Tenis Kulübünden Kuzey Günizi 12 Yaş erkekler şampiyonu olurken, Asya Günizi 10 Yaş kızlar ikincisi, Alp Sarı 9 Yaş erkekler ikincisi oldu.

Turnuva sonunda düzenlenen KKTC Milletvekili Hasan Taçoy, Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, KKTC Tenis Federasyonu Başkanı Rağıp Ratip, Spor Dairesi Müdürü Hasan Taçoy’un katıldığı ödül töreninde ise Muğla Tenis Kulübü Başkanı Seyhan Heb Gönüllü Turizm Elçiliği yaparak Ödül törenine gelen protokole ve turnuvaya katılan sporculara Muğla’yı tanıtan broşür, cd ve tanıtım metaryali dağıttı.Muğla’lı tenisçilerin başarısından duyduğu memnuniyeti dile getiren Muğla Tenis Kulübü Başkanı Seyhan Heb, “Kıbrıs’a gelip tenis turnuvasına katılan, Muğla’yı farklı yaş gruplarında temsil ederek başarılı olan ve derece elde eden sporcularımızı ve onları destekleyen ailelerine, bizlerden katkılarını ve himayesini esirgemeyen Muğla Valisi Sayın Amir Çiçek’e, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız’a, Milas Kaymakamı Eren Arslan’a, Milas İmi Kolejine teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

Muğla’nın yılın her döneminde spor yapmaya müsait bir iklimi olduğunu belirten Seyhan Heb “Turnuvaya katılan tüm sporcuları ve antrenörlerimizi Muğla’ya davet ediyorum. Muğla’nın yıl boyunca spor yapmaya uygun bir iklimi var.  Muğla’da bir yandan tatilinizi yaparken diğer yandan profesyonel tenis antrenmanlarınıza devam edebilirsiniz bunun için altyapımız yeterli” diye konuştu.

KKTC Tenis Federasyonu Başkanı Rağıp Ratip Nazik daveti için Muğla Tenis Kulübü Başkanı Seyhan Heb’e teşekkür ederek “Muğla’ya daha önce gelmiş, çok güzel anılarla ayrılmıştık. Şimdi seyhan başkanımızın daveti üzerine yeniden gelmeyi düşünüyoruz” dedi.Haber okunma sayısı: 1512

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı