Futbolun efsaneleri gençlerle buluşuyor

18 Ekim 2018 Perşembe 09:24
-futbolun-efsaneleri-genclerle-bulusuyor

Futbolun efsaneleri Muğla'da gençlerle buluşuyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen “Futbolun Efsaneleri Gençlerle Buluşuyor” projesi kapsamında projeye destek veren futbolcular Muğla Vali Vekili Fethi Özdemir’i ziyaret etti.

Valilikte gerçekleşen ziyarette efsane futbolcular Hami Mandıralı, Ali Gültiken, Oğuz Çetin, Ergün Pembe’ye Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje Koordinasyon Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Akif Okur ile Daire Başkanı Bilal Başar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz eşlik etti.

Ziyarette 17-18 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında Vali Vekili Fethi Özdemir’e bilgi verildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen proje ile gençlerimizin aktif futbol hayatına nokta koyan efsane futbolcularla beraber vakit geçirmeleri, spora karşı ilgilerinin arttırılması, sporun teşvik edilmesi ve gençlerin sosyal hayata etkin katılımı amaçlanıyor. Proje ayrıca,  Ceza ve İnfaz Kurumlarında hükümlü ve tutuklu bulunan gençlerin sosyal rehabilitasyonuna katkı sağlamayı da hedefliyor.

Haberin etiketleri:

Ali Gültiken, Oğuz, Muğla, Fethi Özdemir


Haber okunma sayısı: 1958

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı