MANŞET

CHP ATATÜRK KUPASINDA YARI FİNAL HEYECANI

11 Mart 2017 Cumartesi 10:42
-chp-ataturk-kupasinda-yari-final-heyecani

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris Atatürk Kupası Köyler Arası Futbol Turnuvası’nda heyecan dorukta. 10 takımın mücadele ettiği turnuvada yarı finale yükselen Selimiye, Karacasöğüt, Söğüt ve Turgut Gençlikspor için yarı final eşleşmesi yapıldı.

 

Geçtiğimiz gün CHP Marmaris İlçe Örgütü’nde yarı final eşleşmesi için kura çekimi düzenlendi. Düzenlenen etkinliğe CHP Marmaris İlçe Başkanı Acar Ünlü, Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yücel, ilçe yönetimi ve takımların temsilcileri ve kaptanları katıldı.

Selimiye, Karacasöğüt, Söğüt ve Turgut Gençlikspor’un yarı finale kaldığı turnuvada eşleştirme için ilk çekilişi CHP Marmaris İlçe Başkanı Acar Ünlü çekti. Ardından diğer üç takımın eşleştirme çekimlerini de takım temsilcileri ve kaptanları belirledi.

Yapılan kura çekiminde Selimiye Spor-Söğüt Spor ile Karacasöğüt Spor-Turgut Gençlikspor ile mücadele edecek.Karşılaşmanın bu hafta Pazar günü oynanacağını belirten CHP İlçe Başkanı Acar Ünlü, diğer haftada finalleri oynayarak kupanın sahibini belirleyeceğiz. Yarı finalde mücadele edecek olan takımlarımızı da başarılar diliyorum dedi. Ünlü konuşmasının ardından takım temsilcilerine de söz verdi.

Takım temsilcileri ise CHP Marmaris İlçe Örgütü’nün böyle bir turnuvayı yapmasından dolayı teşekkür ederek, yeni dostluklar kurduklarını belirttiler.

Turnuvayı yöneten CHP Marmaris Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yücel, “ turnuva için ilçe başkanımız bizlere çok destek oldu. Turnuvayı bütün köylerimiz sahiplendi. 5 haftanın sonunda hiçbir sıkıntımız ve sakatlığımız olmadı. Biz bu turnuvada en büyük kupayı zaten aldık. Çünkü çok değerli dostlar kazandık. Dostları da birbiriyle buluşturduk. Bugün burada turnuvada yarı finallere hak kazanan takımlarımızın çekilişini yapacağız. Kısacası bu turnuvamızda dostluk kazandı.

Bu hafta oynanacak olan turnuvanın saatinin ise hava şartlarına göre belirleneceği belirtildi.Haber okunma sayısı: 1116

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER