UĞUR DÜNDAR’DAN ALİ ACAR’A ÖVGÜ

03 Aralık 2018 Pazartesi 08:30
ugur-dundardan-ali-acara-ovgu

Gazeteci Yazar Uğur Dündar’ın hazırlayıp sunduğu “Halk Arenası” programı, Marmaris Belediyesi’nin katkılarıyla 30 Kasım Cuma günü saat 21.00’de Marmaris Belediyesi Armutalan Kültür Merkezi’nde canlı yayını ile halkla buluştu.

 

 

Programın açılışında konuşan gazeteci yazar Uğur Dündar, Marmaris’ten övgüyle bahsederek Ali Acar ve yönetimine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek canlı yayında halka tanıttı.

Dündar,  gazetecilik döneminde gazetecilerin kış döneminde daha çok Marmaris’ten sel felaketleri haberi yapmak için buraya geldiğini değinerek Marmaris’in yapılan altyapılarla bu sıkıntılardan kurtulduğunu söyledi.

Gazeteci Yazar Uğur Dündar, “2004 yılında Belediye Başkanı sayın Ali Acar tarafından yapılan alt yapı çalışmaları ile kentin su taşkınlarının önüne geçildi. Ayrıca su taşkınlarına sebebiyet verecek olan kanallar büyük derelere bağlanarak kent kış dönemini sıkıntısız atlatıyor. Ayrıca Antalya’dan sonra turizmde Muğla ve ilçeleri ikinci sırada. O konuda da başkan Ali Acar’ın çok katkısı var. Kendisine başarılı çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.Haber okunma sayısı: 592

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER