MEHMET OKTAY:KUCAKLAYICI OLACAĞIZ

31 Ocak 2019 Perşembe 12:41
mehmet-oktaykucaklayici--olacagiz

CHP Parti Meclisi tarafından Marmaris Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Mehmet Oktay, dün Ankara'dan Marmaris'e döndü. Mehmet Oktay'ı, Marmaris Muğla Karayolu'nun Gökbel Mevkii noktasında uzun bir araç konvoyu karşıladı.

 Mehmet Oktay, konvoyla birlikte ilerlediği yaklaşık 8 kilometrelik güzergahın ardından Siteler Mahallesi'ndeki “Green Nature Diomand” adlı otelde, “CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı” sıfatıyla ilk kez destekçileri ve basının karşısına çıkarak konuşma yaptı.  Kendisini desteklemeye gelenlerin hiçbir baskı, hiçbir zorlama olmadan toplandığına vurgu yapan Mehmet Oktay, şu ifadeleri kullandı: 

KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK

“Adaylık sürecinde parti içinde kendimizi ifade etmeye çalıştık. Ve nihayetinde Parti Meclisi tarafından oybirliği ile bu görev bize verildi. Bu süreçte her ne kadar rakip olsak da özellikle, dost olarak ifade edeceğim sayın Mehmet Baysal ağabeyim ve sevgili Acar Ünlü kardeşime teşekkür ediyorum. Belediye Başkanlığı dönemimizde emin olun herkese kapımız sonuna kadar açık olacak. Hiçbir vatandaşımızı ve hiçbir belediye personelimizi ötekileştirmeden, ayrıştırmadan kucaklayıcı olacağız. Bunun için hepinizin huzurunda söz veriyorum. Cumhuriyetin kalesi yaptığımız Marmaris'i elbirliği ile demokrasinin de kalesi yapacağız”

DEMORKRASİ SÖZÜ

Oktay, daha sonra seslendiği kalabalığa “Cumhuriyetin Kalesi yaptığımız Marmaris'i elbirliğiyle demokrasinin de kalesi yapacak mıyız?” diye sordu. “Evet” yanıtını alınca bu kez de “Söz mü?” sorusunu yöneltti, kalabalık bir ağızdan “söz” dedi. Haber okunma sayısı: 1265

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER