MARMARİS GİAD 25 YILINI GERİDE BIRAKTI

10 Temmuz 2018 Salı 10:37
marmaris-giad-25-yilini-geride-birakti

Mayıs ayında düzenlenen 7’inci genel kurulunda Marmaris Genç İşadamları Derneği Başkanlığına seçilen Marmaris Toksoy Petrol Ofisi ve Datça Shell Bayii işletmecisi Ali Toksoy çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Marmaris Genç İşadamları Derneği’nin kuruluşunun 25’inci yılına özel İcon Beach’te düzenlenen gecede 25 yeni üyeye belgeleri verildi.

Marmaris GİAD 25. Yılında yeniliklere de beraberinde getirdi. Genç işadamı ve Marmaris GİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı  Caner Torunoğulları ve Türkiye’nin tanınmış sanatçısı ve beste yazarı aranjör Sinan Akçıl ortaklığında açılan İcon Beach’te düzenlenen  gecede eski başkan Meral Tuncer Argül, Mayıs ayında başkanlığa seçilen Ali Toksoy’a mazbatasını vererek GİAD’ta mazbata töreninin bundan böyle devam ettirilmesini istedi. Ayrıca düzenlenen gecede Marmaris GİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Toksoy’un GİAD’a kazandırdığı 25 yeni genç işadamına da üyelik sertifikası verildi.

 

Geceye, EGAFED Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Erdaş, Kütahya’dan geçmiş dönem EGAFED Başkanı Volkan Turgut, Marmaris GiAD kurucu üyesi Hüseyin Süer, GİAD geçmiş dönem başkanları katıldı.

 Gecede konuşan Marmaris GİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Toksoy, Marmaris Genç İşadamları Derneği’nin 1993 yılında kurulan ve bugün  25 yılı geride bırakan böyle çalışkan bir dernekte başkan olmaktan gurur duyduğunu ifade etti. Toksoy, “ Bu özel günümüzde hep bir arada birlik içinde olmamız adına bir araya geldik. Derneğimiz bu güne kadar çok güzel projelere imza attı. Bununla birlikte Marmaris için hazırlanan bir çok projenin de destekçisi oldu. Bugün aramıza katılan üyelerimize bizlere güç verdiği için çok teşekkür ediyorum” dedi.

GİAD’TA İLK MAZBATA TÖRENİ

Gecede konuşan eski başkan Meral Tuncer Argül, sivil toplum kuruluşlarının öneminden bahsederek, değişik iş sektörlerinde bulunan yeni arkadaşlarla tanışma fırsatı yakaladıklarını belirtti. Argül, “ Siz değerli üyelerimiz derneğimiz çatısı altında değişik meslek guruplarından yer alan üyelerimiz var. Bu üyelerimizle tanışın kaynaşın işinizi geliştirmenin yönlerini arayın. Bu fırsattan kesinlikle faydalanın. Derneğimiz 25 yıl önce kurulduğu günden beri sektörümüzde saygısını ve değerini arttırarak ilerleyen sağlam bir dernektir. Derneğimize her zaman sahip çıkın. Dernek benim için ne yapıyor demeyin. Dernek bizim derneğimiz. Kendimce bir yeniliği derneğimize aktarmak istiyorum. Odalarda kamu kurum ve kuruluşlarında STK’larda başkanlık devirlerinde mazbata töreni yapılır. Biz derneğimizde daha önce böyle bir şey yapmamıştık. Ben bu bir başlangıç olsun istedim. Yeni başkanımız Ali Toksoy’a mazbatasını teslim ediyorum. Başkanımızda kendisinden sonraki başkana mazbatasını teslim ederek böyle devam etsin” dedi.

ERDAŞ “DERNEĞİMİZİ OKUL GİBİ GÖRELİM”

EGAFED Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Erdaş’da gecede yaptığı konuşmada , “13 yıldır Marmaris Genç İşadamları Derneği üyesiyim. İki dönemde GİAD’ta başkanlık yaptım. Derneğimizi bir okul olarak görelim. Amacımız burada ticari anlamda birbirimizi destek olmak. Bugün burada bu enerjiyi görüyorum. Bizim özlediğimiz beklediğimiz işadamları profilini bugün burada hissettik. Bir aylık sürede 25 üyenin katılması büyük başarı. Derneğimizde kurucu üyelik yapmış arkadaşlarımızın bilgi ve donanımlarından faydalanmanızı tavsiye ederim. Bu enerjiyi daha da ileriye taşıyarak daha iyi noktalara geleceğini düşünüyorum. Marmaris dışında da ticaretinizi geliştirmeniz açısından federasyonumuzun ve konfederasyonumuzun düzenlediği toplantıları katılmanızı tavsiye ederim” dedi.

Geçmiş dönem EGAFED Başkanı Volkan Turgut’ta, “ Ben Marmaris’e en son 10 yıl önce turist olarak geldim. Ancak şuan Marmaris’i siz genç işadamları sayesinde burayı ikinci memleketim olarak görüyorum. Senede iki üç defa geliyorum. Burada çok güzel dostluklar kurdum. Başkanlarımın da dediği gibi bu birlikteliklere mutlaka sahip çıkın.Haber okunma sayısı: 402

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER