“KÖYLERİN ALTYAPI VE SU SORUNU KALMAYACAK”

31 Ocak 2019 Perşembe 12:45
koylerin-altyapi-ve-su-sorunu-kalmayacak

SERKAN YAZICI MARMARİS’İ ANKARA’YA TAŞIDI! “KÖYLERİN ALTYAPI VE SU SORUNU KALMAYACAK” AK Parti Marmaris Belediye Başkan adayı Serkan Yazıcı, yerel seçim çalışmaları kapsamında projelerini anlatmak için Ankara’da önemli adresleri ziyaret etti. Yazıcı, bu ziyaretinde Türkiye’ye gelen Uluslararası Otomobil Sporları Federasyonu (FIA) Başkanı Jean Todt ile birlikte Sayın Cumhurbaşkanı RecepTayyip Erdoğan ile görüştü. Sonrasında Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ve Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret eden Serkan Yazıcı, İl Bank Genel Müdürü Yusuf Büyük ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan yardımcısı Fatma Varank ile istişarelerde bulundu. Yazıcı; “Zaman kaybı olmadan seçim bölgemizde güzel şeyler yapmak adına kollarımızı sıvadık ve girişimlere başladık” dedi.

 

FIA Başkanı Jean Todt ile beraber Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan’ı ziyaret eden Serkan Yazıcı; “FIA Dünya Motor Sporları Konsey Üyesi olarak, FIA Başkanı  Jean TODT'la birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi. Yazıcı; “Ülkemiz ve Marmarisimiz için önemli konuları istişare ettik. Her zaman sahada ve aktif olarak çalışacak bir başkan olacağım” açıklamasını yaptı.

 

Cumhurbaşkanı ziyaretinin ardından ilk olarak Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ile Marmaris’te Spor hakkında görüşen Serkan Yazıcı, ardından Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret etti. Serkan Yazıcı, Bakan Kasapoğlu ile motor sporları konusunda ortak çalışma alanları ve yol güvenliği konusunda farkındalığı artırabilmek için neler yapılabileceği konusuna değindi ve Marmaris’teki yatırımlar hakkında görüş alıverişinde bulundu. 

Marmaris’e  dair görüşmelerine İl Bank Genel Müdürü Yusuf Büyük ile devam eden Serkan Yazıcı’nın son ziyaret adresi Çevre ve Şehircilik  Bakanlığı Bakan yardımcısı Fatma Varank oldu. Marmaris’in arıtma, içme suyu ve kanalizasyon sorununu çözmeye yönelik projeleri hakkında konuştuklarını dile getiren Yazıcı,” Köylerimize suyu ulaştıracağız. Bu konuda destek alacağıma inancım tam. 5 yıl içinde altyapı sorunlarını çözeceğiz.” Dedi.Haber okunma sayısı: 710

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER