Cumhurbaşkanı’na destek için bankada buluştular

06 Haziran 2018 Çarşamba 10:39
cumhurbaskanina-destek-icin-bankada-bulustular

Ak Partililer Cumhurbaşkanı’na destek için bankada buluştular

 

AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen ile birlikte ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları başkan ve yöneticilerinin yanı sıra kalabalık bir partili grubu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim kampanyasına destek için Marmaris Ziraat Bankası Şubesi önünde uzun kuyruk oluşturdu. Ülgen, 24 Haziran seçimlerinin ülke için önemli bir seçim olduğunu bu nedenle geleceğimizi ince adaylara değil usta adaylara teslim etmeliyiz dedi.

Marmaris’te; AK Parti’liler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına destek olmak üzere bağış yaptı.

AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen’in öncülüğünde, ilçe yöneticileri, kadın ve genlik kolları başkan ve yöneticilerinin yanı sıra kalabalık bir partili grubu Ziraat Bankası Şubesi önünde buluşarak uzun kuyruk oluşturdu. Gişelerde sıraya geçen partililer Erdoğan’ın seçim kampanyasına para yatırarak destek oldu.AK Parti İlçe Başkanı Ülgen gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçedeki teşkilat üyeleriyle 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destekte bulunmaktan duydukları memnuniyeti ifade etti.

Ülgen, “Burada önemli olan miktar değil, gönül birlikteliğiydi.Amacımız küçükte olsa bir katkımızın olması. Çünkü 24 Haziran seçimleri ülkemiz açısından önemli bir süreç. Onun geleceğimizi emin ellere, ince adaylara değil usta adaylara teslim etmeliyiz. Bu vesileyle arkadaşlarımızla böyle bir uygulamayı gerçekleştirdik. Herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Banka şubesi önünde bekleyen vatandaşlarla da bir süre sohbet eden Ülgen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bağışta bulunan vatandaşlara da teşekkür etmeyi ihmal etmedi. (Cihan ALTUT)

Haberin etiketleri:

Ak Parti, Marmaris, Cumhurbaşkanı, destek


Haber okunma sayısı: 516

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER