MANŞET

CHP İlçe Teşkilatında Yaprak Dökümü

18 Şubat 2013 Pazartesi 14:52
chp-ilce-teskilatinda-yaprak-dokumu

Cumhuriyet Halk Partisi Marmaris İlçe Teşkilatı’nda yaprak dökümü sürüyor. Önce Partinin Marmaris İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Oktay, ardından partinin yönetim kurulu üyesi Yüksel Çubuk, şimdi ise Marmaris İlçe Kadın Kolları Başkanı Sibel Gökçe’nin istifa ettiği öğrenildi.


Cumhuriyet Halk Partisi Marmaris İlçe Teşkilatı’nda son dönemlerde ardı arkasına yapılan istifalar akıllara, “teşkilat içerisinde neler oluyor?” soruları getiriyor.

Geçtiğimiz aylarda Cumhuriyet Halk Partisi Marmaris İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Oktay, ardından partinin yönetim kurulu üyesi Yüksel Çubuk istifa etmişti. Son olarak ta İlçe Kadın Kolları Başkanı Sibel Gökçe’nin görevinden istifa ettiği öğrenildi.

9 Haziran 2012 tarihinde yapılan seçimde tek aday olan ve oy birliğiyle Kadın Kolları Başkanlığı’na seçilen Gökçe’nin istifa sebebini, yönetimdeki kadın üyelerden yeterli desteği alamaması olarak gösterdiği iddia edildi.

  Cumhuriyet Halk Partisi Marmaris İlçe Teşkilat Başkanı Candan Yürekli yaptığı açıklamada Sibel Gökçe’nin istifa kararını doğrularken Gökçe’nin henüz yazılı bir istifa bildiriminde bulunmadığını ve bu nedenle konuyla ilgili net bir bilgi olmadığı için ayrıntılı açıklama yapmak istemediğini söyledi.

  Cumhuriyet Halk Partisi Marmaris İlçe Kadın Kolları yönetiminden alınan bilgiye göre, parti içerisindeki yaprak dökümünün ardından yönetimin tamamının henüz istifa etmediği, fakat alınacak karara göre ya toplu istifaların ilçe yönetimine sunulacağı ya da yönetim içerisinden seçilecek yeni bir başkan ile yola devam edileceği söylendi.Haber okunma sayısı: 1765

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER