BU ŞENLİK ÇOCUKLAR İÇİN

04 Şubat 2019 Pazartesi 09:26
bu-senlik--cocuklar-icin

Marmaris Filarmoni Derneği ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi işbirliği ile Marmaris Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokul'u bahçesinde Yöresel Ürünler ve Çocuk Kitapları Sergi ve Stantları sergisi açıldı.

 Marmaris Filarmoni Derneği ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi  işbirliği ile Marmaris Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokul'u bahçesinde düzenlenen etkinlikte vatandaşlar yöresel ürünlerin yanı sıra çocuklar için de eğlenceli aktivitelere sahne oluyor.

30 Ocak-10 Şubat tarihleri arasında açık kalacak olan etkinlikle Türkiye'nin 7 farklı bölgesinin yöresel ürünlerini n yanı sıra Çocuk Şarkıları, çocuk kitaplarının da şenlik havası içerisinde tanıtmayı amaçlıyor.

 

Marmaris Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokul'u bahçesinde oluşturulan etkinlik alanında Türkiye'nin 7 farklı bölgesinde yetiştirilen yöresel ürünler stantlarda ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Stantları gezen vatandaşlar böyle bir etkinliğin gerçekleştirilmesinde emeği geçenleri tebrik ettiler.

 Düzenlenen etkinlikte çocuk kitaplarının yanı sıra çocuk şarkıları da seslendiriliyor. Etkinlikle İlgili açıklamalarda bulunan Marmaris Filarmoni Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yaşar Altınöz, kış sezonunu biraz daha hareketlendirmek ve çocuklarla eğlenceli bir şekilde güzel bir iki hafta geçirmek istediklerini belirterek, " Marmaris iklimiyle havasıyla çok güzel bir yer. Bu güzel Marmaris'te Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi işbirliğinde bizde böyle bir etkinlik yapmaya karar verdik. Türkiye'nin bir çok yerinden yöresel ürünlerin yer aldığı stantlarımızda vatandaşlarımız bunları tatma imkanı bulacak. Ayrıca asıl amacı çocuklar olan etkinliğimizde çocuk kitaplarımız da yer alacak. Bununla birlikte şenliğimiz boyunca çocuk şarkıları da söylenecek. Şenliğimize tüm halkımız davetlidir" dedi.

 

Haberin etiketleri:

BU ŞENLİK ÇOCUKLAR İÇİN


Haber okunma sayısı: 781

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER