“ALTIN BADEM” ÖDÜLLERİNDE MARMARİS DAMGASINI VURDU

10 Eylül 2018 Pazartesi 09:16
altin-badem-odullerinde-marmaris-damgasini-vurdu

“ALTIN BADEM” ÖDÜLLERİNDE MARMARİS DAMGASINI VURDU

Datça’da  2'ncisi gerçekleştirilen “Altın Badem” ödülleri sahiplerini buldu. Televizyon, sinema, müzik ve iş dünyasından Türkiye'nin en iyilerinin ödüllendirildiği törende, yılın sivil toplum kuruluşu Marmaris GİAD olurken Marmaris’ten yılın genç işadamı Marmaris Genç İşadamları Derneği Başkanı Ali Toksoy ve  Caner Torunoğulları oldu. Ayrıca yine yılın girişimci iş kadını yine Marmaris’ten Türkiye Genç İşadamları Yönetim Kurulu üyesi Meral Tuncer Argül oldu.

Televizyon, sinema, müzik ve iş dünyasından Türkiye’nin en iyileri Datça’da seçildi. Altın Badem ödülleri sahiplerine törenle verildi. Müzik alanında Ahmet Selçuk İlkan, Arif Susam ve Soner Olgun, televizyon dalında da Şahin Irmak ve Bülent Parlak’a Altın Badem verildi. Manken Gizem Özdilli’ye de yaşam boyu başarı ödülü verildi.

2’inci Datça 'Altın Badem' ödüllerinde, Marmaris damgasını vurdu. Düzenlenen ödül töreninde yılın en iyi sivil toplum kuruluşu Marmaris GİAD oldu. Yılın genç işadamları ise Marmaris Genç İşadamları Derneği Başkanı ve Toksoy Petrol İşletmesi sahibi Ali Toksoy, Orka Otelleri yönetim kurulu üyesi Caner Torunoğulları olurken  Marmaris’ten Memiş Türedi ve Edip Ökten’de ödül alan işadamları arasında yer aldı.

Yılın Girişimci Kadını Meral Tuncer Argül

Düzenlenen törende Marmaris’ten Türkiye Genç İşadamları Yönetim Kurulu üyesi Meral Tuncer Argül yılın girişimci kadını ödülüne layık görüldü.

 

Datça Belediye Başkanı CHP'li Gürsel Uçar, "Datça anlatılmaz yaşanır" diyerek başladığı konuşmasında, ilçenin sanata ve sanatçıya verdiği öneme dikkat çekerek, "Datça'yı, hoşgörü ve sevginin sınırsız olduğu bir cennet olarak ifade edebilirim" dedi.Haber okunma sayısı: 521

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER