MANŞET

Yine Tarım kazandı

08 Ocak 2018 Pazartesi 08:32
-yine-tarim-kazandi

Marmaris Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İbrahim Tarım, 3. kez güven tazeledi. 4. kez Oda Başkanı seçildi.

Paşa Beach Otel’de gerçekleştirilen Marmaris Şoförler ve Otomobilciler Odası genel kurulunda mevcut başkan İbrahim Tarım ve Orhan Can yarıştı.

Yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından gündem gereği divan heyeti oluşturuldu. Divan Başkanlığına an oy birliği ile Muğla Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Şükrü Ayyıldız seçildi. Son beş yıllık faaliyet raporu başkan Tarım tarafından okundu.  Faaliyet raporunun okunmasının yapılan oylamada faaliyet raporu ve hesaplar, oy çokluğuyla kabul edildi. Başkan adayları İbrahim Tarım ve Orhan Can ayrı ayrı yaptıkları konuşmalarda, şoför esnafından destek istedi.

Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. 761 üye, üç sandıkta oy kullanıldı. Mevcut Başkan İbrahim Tarım, 479 oy alarak güven tazeledi,  sandıklardan diğer aday Orhan Can’a 274 oy çıkarken, 8 oy ise geçersiz sayıldı.

‘Teşekkür’ konuşması için tekrar kürsüye gelen  İbrahim Tarım, 4. kez seçilmesini ve üçüncü kez duyulan güveni boşa çıkarmamaya gayret göstereceğini belirterek, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de, ayırt etmeksizin tüm şoförlere hizmet etmeye devam edeceğimin sözünü veriyorum” dedi. (Ramazan TERKOS)

Haberin etiketleri:

Yine Tarım kazandı


Haber okunma sayısı: 462

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER