MANŞET

“VELİLERİMİZ YAP BOZ EĞİTİM SİSTEMİNE KARŞI DURMALI”

12 Mart 2018 Pazartesi 08:10
-velilerimiz-yap-boz-egitim-sistemine-karsi-durmali

Örenci Veli Derneği (VELİ-DER) Marmaris Şubesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla velilere karanfil ve bilgilendirme broşürü dağıttı.

VELİ-DER Marmaris Şubesinin yürüttüğü etkinliğe VELi-DER yönetimi ve sivil toplum kuruluşları da katılarak destek verdi.

Düzenledikleri etkinlik hakkında bilgi veren VELİ-DER Marmaris Şubesi Başkanı Fatma Uçar, “VELİ-DER Marmaris Şubesi olarak velilerimize 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bilgilendirme broşürü dağıttık. Etkinliğimizi Şehit Ahmet Benler, Atatürk İlkokulu ve Yeniyol Caddesi üzerinde gerçekleştirdik. Bizler VELİ-DER temsilcileri olduğumuz için böylece velilerimize ulaşmak istedik. ÇYDD, Pir Sultan Abdal Marmaris Şubesi ve Birleşik Haziran’a desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

VELİ-DER Marmaris Şubesi Başkanı Fatma Uçar, velilerin eğitim sistemine karşı duyarlı olması gerektiğini belirterek, “ Velilerimiz yap boz eğitim istemine karşı gelmesini bunun içinde ellerini taşın altına koyup mahallelerde okular da örgütlenmelerini istiyoruz” dedi.Haber okunma sayısı: 505

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER