TÜRK HOLLANDA DOSTLUĞU DÜĞÜNLE PEKİŞTİ

25 Eylül 2018 Salı 09:03
-turk-hollanda-dostlugu-dugunle-pekisti

Marmaris Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde görev yapan Evren Özkan ile Hollandalı gelin Bianca, Ros Beach’te düzenlenen muhteşem düğünle dünya evine girdi. Genç çiftin nikahını Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar kıydı.


 

Bianca ve Evren Özkan deniz ve yeşilin birleştiği Ros Beach’te yapılan muhteşem düğünle dünya evine girdi. Düzenlenen düğün törenine Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar olmak üzere belediye birim müdürleri, mesai arkadaşları olmak üzere gelin hanımın ailesinin yanı sıra çiftin akrabaları ve arkadaşları katıldı.

Düğünde selamlama konuşması yapan gelinin babası, genç çift hakkında düşüncelerini ileterek Evren ve Bianca’nın 10 yıl önce sosyal medyada tanıştıklarını belirtti. Baba, gençlerin birbirini çok sevdiğini dile getirerek, “ Sizlere bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Kızıma iyi bak” dedi.

Daha sonra genç çiftin nikahını kıyan Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, “ Sizleri gönülden kutluyorum. Önünüzde çok güzel bir yaşam var.  Dilerim o geçmişte bıraktığınız 11 yıllık mutlu beraberlik, resmiyete intikal eden bu dönemden sonra da aynı keyifli ve heyecanlı bir şekilde devam eder. Birbirinize olan sevginiz hiçbir zaman bitmesin hep daim olsun” dedi. Konuşmasının ardından Başkan Acar evlenme cüzdanını gelin hanıma teslim etti. Ayrıca başkan Acar evlenme defterinin imzalanmasında kullanılan kalemi de anı olarak saklamaları için çifte hediye etti. Nikah töreninin ardından Başkan Ali Acar genç çifti tebrik ederek ellerini sıktı. Damat Evren Özkan’ın Başkan Ali Acar’ın elini öpmesinin ardından gelin hanımında başkan Acar’ın elini öpmesi başkanın ve konukların beğenisini kazandı. 

HER ANI HAFIZALARA KAZINDI

Sahile muhteşem performansları ile dans ederek giren çifti davetliler uzun süre ayakta alkışladı. Damat Evren Özkan ayrıca müziğe olan tutkusunu burada göstererek, kendi düğününde DJ’lik yaptı.  Türk gelenek ve göreneklerinin yansıdığı düğünde Türkçe ve yabancı müzik eşliğinde genç çift gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi.

Bu görkemli düğünün akıllarda kalan bir karesi de yerli ve yabancı davetlilerin hep bir arada yöreye ait Ormancı Türküsü’nü oynaması oldu.

Marmaris Manşet gazetesi olarak Bianca ve Evren çiftine mutluluklar dileriz.Haber okunma sayısı: 1559

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

ÇOK OKUNANLAR