TÜM MÜCADELEMİZ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN

20 Şubat 2019 Çarşamba 08:32
-tum-mucadelemiz-cocuklarimiz-icin

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübü’nde mücadele eden ve futbol eğitimi alan çocukları Erkan Işıksal Altyapı Tesisleri’nde ziyaret etti.


Farklı yaş gruplarından futbolcu çocuklarla Ali Acar’ın buluşmasına, altyapı antrenörleri ve aileler de eşlik etti. Başkan Ali Acar, 300’e yakın spor okulu öğrencisi, 120’ye yakın da çeşitli yaş gruplarındaki takımlarda mücadele eden çocukların yer aldığı futbol okulu ailesine yönelik yaptığı konuşmasında altyapının önemine değindi. “Altyapı çok önemli, umarım buradaki yavrularımızdan da büyük takımlarda top koşturacak başarılı futbolcular çıkar. Görüyorum ki bu karşılıklı destek ve güven ortamı yaratılmış. Grubunuzda da sezonu 2. olarak tamamlamışsınız. Umuyorum ki seneye daha iyi yerlere gelirsiniz. Emeği geçen herkesi kutluyor ve başarılar diliyorum.”

ÇOCUKLARIN MARMARİS’İ

İÇİN DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Başkan Ali Acar, ‘DSP Adayı’ sıfatını taşıyan sosyalmedya hesabı üzerinden ise konuyla ilgi şu açıklamayı yaptı.  “Siyasetle ve seçim işleriyle uğraşan tüm arkadaşlara tavsiyemdir,  fırsat buldukça bu güzel şehrin çocuklarıyla bir araya gelin. Onların temiz yüzleri, enerjileri, hayalleri hepimizin ufkunu açıyor. Zaten bütün mücadelemiz de onlar için değil mi? Aldıkları başarılı sonuçlarla göğsümüzü kabartıyorlar. U-12'ye play-off maçlarında başarılar diliyorum. Çocukların Marmaris'i olabilmek için daha çok çalışacağız. Çocuklarımız geleceğimizdir”Haber okunma sayısı: 770

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER