SERKAN YAZICI; “MARMARİS’İ HİZMET İLE BULUŞTURACAĞIZ”

30 Ocak 2019 Çarşamba 08:21
-serkan-yazici-marmarisi-hizmet-ile-bulusturacagiz

Yerel seçimlerde AK Parti Marmaris Belediye Başkan adayı olan Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) eski başkanı Serkan YAZICI, ”Marmaris’te yaşayan herkesin başkanı olacağız. Seçimlere kadar çalınmadık kapı, ziyaret edilmedik komşumuz kalmayacak. Aldığımız her bilgi, her talep projelerimize ışık tutuyor.” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Marmaris’in protokolunden başlayarak resmi ve sivil kurumlarını ziyaret eden Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan YAZICI,  ziyaretlerine  mahalle muhtarları ve Marmarisli vatandaşlarla devam ediyor.

 

Ziyaretlerinde taksicilerle biraraya gelen YAZICI, Türkiye Ralli Şampiyonalarına katıldığı yıllarda taksicilerin can güvenliği için team taksi ekibi olarak yarıştıklarını hatırlatarak, “Dünyanın en zor mesleklerinden birini yapan taksicilerimizin can güvenliği bizim için çok önemli. Mağduriyet yaşamamaları için gereken altyapıyı sağlayacağız.” Açıklamasını yaptı.

 

Yerel seçim çalışmalarında halkın kendisine verdiği tepkiden çok memnun kaldığığını ifade eden YAZICI, “Teşkilatımız ile beraber tüm mahalleleri ziyaret ederek hem muhtarlarımız  hemde  vatandaşlarımızla görüş alışverişinde bulunuyoruz. Komşularımla buluşuyorum,  projelerimden bahsediyorum.  Yaptığımız görüşmelerden aldığım enerji ile doğru yolda adım attığımıza inancım artıyor.” Dedi.Haber okunma sayısı: 450

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER