Serkan abiniz size park yapacak

19 Şubat 2019 Salı 12:07
-serkan-abiniz-size-park-yapacak

Ak Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, park isteyen çocuklara “Beni tanıyın ben Serkan abiniz, size park yapma sözü veriyorum” dedi.

Sabah saatlerinde Sabancı Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen kermesi Eşi Gül Yazıcı ile birlikte ziyaret eden Cumhur İttifakı AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, el emeği ürünlere hayran kaldıklarını belirterek alışveriş yaptı. Kermeste yer alan okul aile birliği üyelerine ve kermese katılan stand sahiplerine hayırlı kazançlar dileğinde bulunan Yazıcı, daha sonra  seçim ziyaretlerine devam etmek üzere Orhaniye köyüne geçti.

Köy ziyaretlerine Orhaniye ile devam eden Yazıcı  önce Orhaniye Martı Marina’ya  uğradı. Daha sonra Orhaniye köyüne geçen Yazıcı ve beraberindekiler,  Köy muhtarı Cem Dinç ve köy sakinleri tarafından oldukça sıcak ve coşkulu bir şekilde karşılandı. Kalabalık topluluğa karşı konuşan ve projelerini anlatan Serkan Yazıcı;”Komşularımızla gönül köprüsü kurmaya geliyoruz. Orhaniye’nin eksikleri, ihtiyaçları, yapılması gerekenlerini biliyoruz. Göreve geldiğimizde bütün bu sorunlarınızı  çözüme kavuşturacağız. Teknelerinizi yanaştıracak iskeleler, sahalar, çok amaçlı salonlar, temiz su ve altyapı sorunları gibi sorunlarınızı tek tek çözeceğiz. Size söz veriyorum. Başkanlığa geldiğimizde  tekrar sizi ziyaret edecek ve çalışmalarımızı başlatacağız ” açıklamasını yaptı.

Serkan Yazıcı, konuşmasının ardından köy sokaklarında dolaşarak tek tek  evlerin kapıları çaldı, hem fotoğraf çektirme isteklerini kırmadı hem de komşularının taleplerini dinledi. Orhaniye Mahalle Muhtarı Cem Dinç, bu ziyaretler esnasında, Orhaniye’nin eksiklerini yerinde göstererek ihtiyaçlar konusunda Serkan Yazıcı’ya bilgi verdi. Köy evlerini dolaşırken bir ara çevresini saran çocukların neşeli ilgisiyle karşılaşan Yazıcı, kısa bir mola vererek çocuklarla eğlenceli vakit geçirdi. Mahallelerine park yapılmasını isteyen çocukları gülümseyerek dinleyen Yazıcı; “Beni tanıyın ben Serkan abiniz, size park yapma sözü veriyorum” dedi. Ziyaretlerine devam eden Yazıcı ayrıca dolaşırken köylülerin ricası üzerine karşılaştıkları traktörü de kullanırken esprili bir şekilde “Görüyorsunuz başkan dediğin, araba da kullanır, motor da, traktörde kullanır” diyerek köylülerin yüzünde tebessüme vesile oldu. Haber okunma sayısı: 611

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER