MANŞET

Şehit Ahmet Benler İlköğretim Okulundan Başkan Ünlü’ye Teşekkür Ziyareti

01 Mart 2013 Cuma 15:45
-sehit-ahmet-benler-ilkogretim-okulundan-baskan-unluye-tesekkur-ziyareti

Armutalan Şehit Ahmet Benler İlköğretim Okulu Müdürü, Öğretmenleri ve Okul Aile Birliği Üyeleri, bu zamana kadar okula verdikleri destekten dolayı Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü’yü makamında ziyaret etti. Başkan Ünlü de bu ziyarette yaptığı açıklamada, eğitimin bir ülkenin geleceği için çok önemli olduğunu ve bu güne kadar Şehit Ahmet Benler İlköğretim Okulu için ellerinden gelen desteği verdiklerini söyledi.

Armutalan’da bulunan Şehit Ahmet Benler İlköğretim Okulu Müdürü Rahim Aydemir, Öğretmenleri, Okul Aile Birliği Başkanı Duygu Sayar ve Üyeleri, bu zamana kadar okula verdikleri destekten dolayı Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü’ye teşekkür ziyaretinde bulundular.

Yaptıkları bu ziyaret hakkında bilgi veren Şehit Ahmet Benler İlköğretim Okulu Müdürü Rahim Aydemir, “ Başkanımız Muhammet Ünlü, okulumuzun güzelleşmesi, öğrencilerimizin daha iyi bir ortamda eğitim görmeleri için çok destek oldu. Kendilerine teşekkür etmek için şuan öğretmenlerimiz ve okul aile birliğimizle beraber ziyaret ediyoruz.

Okulumuzun bahçesi küçük olmasına rağmen yinede çocuklarımız için birçok şey yaptık. En son bir satranç gurubu yerleştirdik. Öğrencilerimiz boş zamanlarında ve ders aralarında satranç oynuyorlar. Başkanımızdan da ikincisini istiyoruz.” dedi.

Başkan Muhammet Ünlü’de yapılan bu ziyaretten hayli memnun olduğunu söyleyerek, “Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Bu yüzden onların eğitimine çok önem vermemiz gerekiyor. Bu yüzden eğitim için elimizden gelen desteği vermemiz gerekiyor. Bu zamana kadar Şehit Ahmet Benler İlköğretim Okuluna elimizden gelen desteği gösterdik. Bundan sonrada desteğimize devam edeceğiz.” dedi.Haber okunma sayısı: 3131

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER