MANŞET

SANATÇI KADINLARA TEŞEKKÜR BELGESİ

12 Mart 2018 Pazartesi 08:11
-sanatci-kadinlara-tesekkur-belgesi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris İlçe Başkanlığı tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla “Çağdaş Toplumun Kadın Modeli” konulu etkinliğin galası yapıldı.

Üç gün süren etkinliklerin ardından yaklaşık 65 sanatçı kadının ve ailelerinin katılımı ile gala gecesi düzenlendi.

Düzenlene gecede proje koordinatörü Gökçe Söylemez için sanatçı kadınların hazırladığı video izlendi. Müzik dinletisi sunuldu.

Gecede konuşan CHP Marmaris İlçe Başkanı Acar Ünlü 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Marmaris’te şu ana kadar böyle bir etkinliğin düzenlenmediğini belirtti. Ünlü, “ Bu bir başlangıç. İlerleyen günlerde bunu çok daha geniş kitlelere taşıyarak daha iyisini yapacağız. Marmaris’in her alanda olduğu gibi sanat alanında da spor alanında da iş alanında da başarılı kadınlarımızın yaptığı eserleri hep birlikte paylaşacağız. Bunda sonrada çağdaş Türk Kadınını Atatürk’ün çizdiği o muasır medeniyete doğru neler yaptığını yine Marmaris’ten tüm Türkiye’ye göstereceğiz. Bunun için ben bu organizasyonu yarattığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Bize sadece Türkiye’nin birleştirici gücü olarak herkesi bir araya getirmek düştü. Umarım bundan sonra başlatmış olduğumuz bu etkinliği hep birlikte sahip çıkarız” dedi.

Konuşmanın ardından “Çağdaş Toplumun Kadın Modeli” etkinliklerine katılan sanatçı kadınlara teşekkür belgeleri verildi. Haber okunma sayısı: 486

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER