MANŞET

Sanat-turizm buluşması

14 Mart 2018 Çarşamba 08:10
-sanat-turizm-bulusmasi

13. Uluslararası Kadın ve Sanat Festivali etkinliklerine katılmak için Marmaris’e gelen İzmir Su Grubu sanatçıları, Datça turuna katıldı.

Datça Vineyard bağları ve tarihi değirmende şarap tadımı ile başlayan gezi, Olive Farm tesisleri ziyareti, Sevinç’in yerinde yerel lezzetler şöleni ve UKKSA (Uluslararası Knidos Kültür Sanat Akademisi) sanat işlikleri ve galerileri ziyareti ile sona erdi. Seba Uğurtan, İbrahim Çiftçioğlu, Mehmet Yürek , Seba Uğurtan ve Umur Özlüer’in Datça buluşmasındaki mini sanat sohbeti ise bir anda projeler buketi olarak yeni heyecanlara yol açtı.  Final gecesi ise Cafe de Marmaris’te Ender Karaaslan ve Orkestrası eşliğinde sunulan müzik ziyafeti ile gerçekleşti.

Festival sözcüsü Orsel Sonat, 13. Uluslararası Marmaris Kadın ve Sanat Festivalinin 07- 17 Mart 2018 tarihleri arasında Romance Hotel / Marmaris adresinde her gün saat 11.00-19.00 arası etkinliklerle devam ettiğini belirterek, ufuk açan söyleşilerimize katılınız, sergilerimizi muhakkak ziyaret ediniz dedi. Ayrıca Kalimerhaba Sanat Grubu’nun 14 17 Mart 2018 tarihleri arasında Marfo Fuarcılık tarafından Caprice AVM de gerçekleşecek MAREX Otel Ekipmanları ve Dekorasyon Malzemeleri Fuarı’nda güzel sanatlar ve geleneksel el sanatlarına yönelik bir sosyal fayda alanı oluşturduğuna dikkat çekerek, sanata emek verenlerin burada eserlerini sergileyebileceğini ve turizmcilere sunum yapabileceklerini sözlerine ekledi. 

Haberin etiketleri:

Sanat-turizm buluşması


Haber okunma sayısı: 393

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER