Serkan Yazıcı

PTT’DEN YÖRESEL KAMPANYA

05 Şubat 2018 Pazartesi 08:26
-pttden-yoresel-kampanya

PTT YÖRESEL ÜRÜN GÖNDERİLERİNE %25 İNDİRİM UYGULAYACAK Yöresel ürünlerimizin alıcılarına ulaştırılmasında PTT A.Ş.’den Muğla üreticisine destek geldi.

Muğla PTT Başmüdürü Kenan Çınar konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Muğla PTT Başmüdürlüğü olarak yöremize has ürünlerden bal ve arı ürünleri, narenciye, zeytin ve zeytin ürünleri ile badem ve badem ürünleri üreticilerine destek olmak amacıyla bu ürünlere ait kargo gönderileri için 18 Aralık – 31 Mart arasında gönderi adedine bakılmaksızın %25 oranında indirim uygulanmak üzere Bölgesel Ürün Kampanyası başlatılmıştır dedi.

    Çınar, “ Yaygın hizmet ağıyla Türkiye’nin Evrensel Posta hizmet sağlayıcısı olan PTT A.Ş. sürekli iyileşme ve gelişme bilinciyle, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam ve zamanında karşılayarak, müşteri memnuniyeti ve bağlılığını artırmayı hedeflemekte ve bundan böyle de bu tür kampanyalar ile müşterilerimizin yanında olmayı planlamaktadır. Bu kampanya ile üreticilerimizin farklı pazarlara açılmasının desteklenmesi, yöresel kalkınmada şirketimizle birlikte müşterilerimiz için de katkı sağlayacaktır.

   PTT ile ilgili her türlü şikâyeti etkin biçimde ele almayı, müşteri odaklı bir şekilde çözmeyi, yasal gerekliliklere ve ilgili diğer şartlara uygun hareket ederek bilgi varlıklarının gizliliğini, bütünlüğünü ve erişilebilirliğini, sürekliliğini ve kontrolünü sağlamayı, çalışanlarımızın kalite, çevre, bilgi ve iş güvenliği bilinçlerini sürekli yüksek tutmayı amaçlayan Şirketimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada bize bu yolda eşlik eden müşterilerimizin yanında olmaya devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Haberin etiketleri:

PTT’DEN YÖRESEL KAMPANYA


Haber okunma sayısı: 641

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER