ÖĞRENCİLERDEN EMNİYET MÜDÜRÜ'NE TAZİYE ZİYARETİ

13 Aralık 2016 Salı 08:16
-ogrencilerden-emniyet-mudurune-taziye-ziyareti

Marmaris’te İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öğrencilerle birlikte, İstanbul’da meydana gelen terör saldırısında şehit olan polis memurları için İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya’ya taziye ziyaretinde bulundu. Okul öğrencilerinden İrem Sarıkaya babası İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya’ya başsağlığı dileyerek, çiçek takdim etti.

 

Dün gerçekleşen taziye ziyaretine İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve öğrenciler katıldı. Ziyarette tek tek öğrencilerin elini sıkan İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya öğrenciler tarafından yapılan taziyeleri kabul etti. Öğrencilerden İrem Sarıkaya babası İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya’ya başsağlığı dileyerek, çiçek takdim etti.

Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan ve beraberinde okul müdürleri ile birlikte İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya’yı makamında ziyaret ederek terör saldırısında şehit olan polis memurları ve sivil vatandaşlar için taziyelerini iletti.

 Sarıkaya "Öğrencilerimizin bu anlamlı ziyareti bizleri fazlasıyla duygulanmıştır. Bizde bu birlik beraberlik olduğu sürece bizlerin mücadelesi daha güçlü bir şekilde sürecektir. Bu nedenle ben öğrencilerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim." diye konuştu.Haber okunma sayısı: 4796

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER