Mercedes-Benz Pop-Up Showroom Marmaris’te

09 Temmuz 2018 Pazartesi 09:04
-mercedes-benz-pop-up-showroom-marmariste

Mercedes-Benz Türk A.Ş., ‘ Tutku Mesafe Tanımaz!’ sloganı ile sürdürdüğü "Pop-up Store" mağazacılık uygulamasını Marmaris’te gerçekleştiriyor. 4 Temmuz - 18 Temmuz tarihleri arasında Marmaris Netsel Marina'da açık olacak Pop-up Showroom da katılımcılar, Türkiye lansmanı yapılan Yeni A-serisi ve CLS 400’ünde test sürüşlerinin deneyimlerinin yanı sıra, araç alımlarında özel indirimler sunuyor.

Müşteri odaklı yaklaşımıyla sektörde lider olan Mercedes-Benz Türk A.Ş., "Tutku mesafe tanımaz" sloganıyla farklı lokasyonlarda Mercedes-Benz markasının tutkunlarına ulaşmaya devam ediyor.

Bu kapsamda 'Pop-up' mağazası Marmaris Netsel Marina’da açılarak Mercedes-Benz araçlar beğeniye sunuldu.  Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin 'Pop-Up' mağazası açılışına pop müziğin sevilen sanatçısı Bora Gencer,  Ketenci Otel Sahibi Cengiz Ketenci ve Antalya, Dalaman Şube Genel Müdürü Mesut Üstündağ katıldı.

 BORA GENCER: ÇOK BEĞENDİM

Bir çok bayide bulunmayan CLS 400’ü test sürüşünü yapan sanatçı Bora Gencer, CLS 400 hakkında düşüncelerini paylaştı. Gencer, ‘ Gerçekten çok beğendim. Uçak gibi bir araba, sürücüyü asla yormuyor. Virajları neredeyse kendisi alıyor. Otomat sistemleri çok harika’ şeklinde konuştu.Mercedes-Benz Türkiye ile işbirliği ile Akdeniz ve Ege bölgesinde (Dalaman, Antalya, Denizli) toplamda 4 bayisi bulunan Mercedes-Benz Bayi Hastalya Otomotiv tarafından düzenlenen bu etkinlik kapsamında 13 gün boyunca Netsel Marina’da olacak.  Burada test sürüşü deneyimi yapmak isteyen veya Mercedes-Benz aksesuarı almak isteyen veya aracı ile ilgili her hangi bir konuda destek almak isteyen potansiyel müşterileri için her gün saat 17:00 – 24:00 arasında açık olacak.

13 GÜN MARMARİS’TEYİZ

Antalya, Dalaman Şube Genel Müdürü Mesut Üstündağ, ‘Marmaris Netsel Marinada yapmış olduğumuz Pop-Up Store projesi kapsamında bu yıl tüm marinaları dolaşmaktadır. Bugünden itibaren 13 gün boyunca saat 17:00 – 24:00 arasında Netsel Marina’da bulunacağız’ dedi.

 CLS 400’Ü TEST ETME İMKANI

'Tutku mesafe tanımaz' sloganı ile Marmaris’teki potansiyel müşterilerinin ayağına geldiklerini belirten Hastalya Automotive CRM & Pazarlama İletişimi Müdürü Ceren Arık, ‘Katılımcılarımız Marmaris’te 13 gün boyunca yeni lansmanı yapılan A serimizin test sürüşü yapabilme imkanı bulacak. Aynı zamanda Türkiye’de birçok bayide bulunmayan İstanbul’a kadar gidilmesi gereken CLS 400 aracımızı Marmaris’teki potansiyel müşterilerimiz için buraya getirdik. Ayrıca showroomumuzda Mercedes-Benz Collection ürünleri de satışa sunulacak’ dedi.Haber okunma sayısı: 728

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER