MANŞET

MARMARİS’TE İYİ PARTİYE BÜYÜK İLGİ

01 Şubat 2018 Perşembe 08:48
-marmariste-iyi-partiye-buyuk-ilgi

İyi Parti Marmaris İlçe Başkanı Ali Rıza Doğanyılmaz teşkilatlanma çalışmalarının tamamlandığını ve 9 Şubat Cuma günü Armutalan Kültür Merkezi’nde açılış töreni düzenleyeceklerini belirtti. Gazetemize önemli açıklamalarda bulunan Doğanyılmaz İyi Parti’ye Marmaris’te büyük bir ilginin olduğunu ve Marmaris’te %14’lük bir kesimin oy kullanmadığını ve bu oylara sahip olduklarında istedikleri noktaya ulaşacaklarını belirtti.

“AÇILIŞIMIZA TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR”

İyi Parti Genel Merkezden katılacak olan misafirler ile birlikte 9 Şubat Cuma günü Armutalan Kültür Merkezi’nde açılış töreni gerçekleştireceklerini belirten İyi Parti Marmaris İlçe Başkanı Ali Rıza Doğanyılmaz, “ Açılışımıza tüm vatandaşlarımız davetlidir” dedi.

 

MERKEZDE VE KÖYLERDE TEŞKİLATLANMA TAMAMMarmaris’te İyi Parti’ye çok büyük bir ilginin olduğunu dikkat çeken Doğanyılmaz, “Çok kısa zamanda teşkilatlanmamızı tamamladık. Bu kısa süre içerisinde Marmarisli vatandaşlarımızdan çok iyi destek görüyoruz. Köylerimizde köy sorumlularımızı seçtik. Onlarda bulundukları bölgede üye kayıtlarına başladı”

“KONGRENİN ARDINDAN ÇALIŞMALARIMIZI HIZLANDIRIYORUZ”

 9 Şubatta yapılacak olan açılışın ardından 10 Şubatta ilçe kongresini gerçekleştireceklerine değinen Doğanyılmaz, “ Partimiz tüzüğü gereği Marmaris 1. Olağan Kongremizi 10 Şubatta partimizde gerçekleştireceğiz. Kongremizin hemen ardından bundan sonra Marmaris’te çalışmalarımızı hızlandırıyoruz. Bizim mücadelemiz Genel Başkanımız Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapıp en kısa sürede de parlamenter sisteme geçmek. Biz bu mücadelemiz için kapı kapı dolaşıp partimizin amacını halkımıza anlatacağız.

MARMARİS’TE OY KULLANMAYAN %14’LÜK BİR KESİM VAR

Marmaris’te %14 oy kullanmayan bir kesim var. Biz bunların  hepsini aldığımızda istediğimiz noktaya gelmiş olacağız. Biz bu insanlara ulaşacağız” dedi.

Turizmci olan Doğanyılmaz ayrıca önümüzdeki sezonun daha iyi olacağı konusunda söylemler olduğunu belirterek, inşallah geçtiğimiz sezondan daha iyi bir sezon olur şeklinde konuştu.

 SAATCI İYİ PARTİYE Mİ GEÇİYOR?

MERAL AKŞENER FETHİYE’YE GELECEK Mİ?

Ayrıca kesin olmayan bilgilere göre Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’nın iyi partiye geçeceği belirtiliyor. Bilgi edindiğimiz kaynaklara göre Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’nın İyi Parti’ye katılması kesinleşirse Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in bu kapsamda Fethiye’ye geleceği belirtiliyor.
(Cihan ALTUT)Haber okunma sayısı: 1330

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER