MANŞET

Marmaris bisiklet yolları tanıtım kataloğunda

12 Ocak 2018 Cuma 08:36
-marmaris-bisiklet-yollari-tanitim-katalogunda

Marmaris’teki bisiklet yolları, dünyaca ünlü turizm firması Thomas Cook’un tanıtım kataloğuna girdi.

Marmaris’te bulunan yaklaşık 900 kilometrelik bisiklet yolları ünlü turizm firması Thomas Cook’un internet adresinde bulunan bisiklet rotaları kısmına ve tanıtım kataloğuna eklendi.

Bisiklet yollarının kataloğa girmesinde büyük katkısı olan Astral Bastıyalı Acentesinin Bölge Müdürü Erdinç Ekin, çalışmaları hakkında açıklama yaptı.

Ekin bisiklet yollarının kataloğa girmesiyle Marmaris’te 12 ay turizmin yapılabilieceğini kaydetti. Ekin,”Yaptığımız yazışmalar sonucu Marmaris bisiklet rotaları Thomas Cook’un tanıtım kataloğuna girdi. Bu ilçe için çok önemli bir gelişme. İlk olarak İsveç’te tanıtılmaya başlandı. Önümüzdeki günlerde Norveç, Danimarka ve Finlandiya’da da tanıtım yapılmaya başlanacak.”

İlçenin tanıtımına çok büyük katkı sağlayacağı bir gelişme olduğunu belirten Ekin,”Bisiklet kullanıcıları üst segment turislerden oluşuyor. Gelir düzeyi yüksek ve harcama yapan bir kitle. Marmaris’in bu adımla biisklet kullanan turislerin de dikkattini çekeceğine inanıyoruz.” dedi.Haber okunma sayısı: 587

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER