KIRSAL TSM ÇALIŞANLARI SEMPOZYUMU MARMARİS’TE YAPILIYOR

08 Şubat 2017 Çarşamba 08:46
-kirsal-tsm-calisanlari-sempozyumu-marmariste-yapiliyor

Muğla Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından düzenlenen, Kırsal Toplum Sağlığı Merkezi çalışanlarına yönelik sempozyum Marmaris’te yapılıyor. Yoğun bir katılımın olduğu sempozyum 3 gün sürecek. Sempozyumda hizmet içi konular ele alınıyor.

 

Muğla Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından düzenlenen, Kırsal Toplum Sağlığı Merkezi  çalışanlarına yönelik sempozyum Halk Sağlığı İl Müdürü Uzm. Dr. Mustafa Nuri Ceyhan’ın katılımıyla Marmaris’te yapılıyor. Dün başlayan etkinlikte,  açılış ve tanışma faslından sonra, kursun amacıyla ilgili bilgi verildi. Tüm gün devam eden etkinlik, 9 Şubat’ta katılımcılara belgelerinin verilmesi ile son bulacak.

     Muğla Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından Kırsal TSM Çalışanları hizmet içi eğitimi sempozyumunda; ülkemizdeki Sağlık Hizmetlerinin en uç noktadaki birimleri olan ve öncelikli işi ana ve çocuk sağlığı hizmetlerini yürütmek üzere kurulan sağlık evlerinin, değişen sosyal şartlara ve ihtiyaçlara cevap verebilmesi için, bu birimlerde çalışan personelin güncel konular hakkında bilgilerinin tazelenmesi amaçlanıyor.

    07-08-09 Şubat 2017 tarihlerinde Elegance Hotel’de Muğla Halk Sağlığı Müdürü Uzm.Dr.Mustafa Nuri Ceyhan'ın başkanlığında, Müdür Yardımcıları Dr. Öner Önkaş, Dr.Derya Tetiker,Toplum Sağlığı Hizmetleri Şube Müdürü Dr.Sakine Yeniçeri, diğer eğitimci personel ve Toplum Sağlığı Merkezlerinde görev yapan personel, sağlık evi ebelerinin katılımıyla eğitim programı devam ediyor.Haber okunma sayısı: 4876

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER