KARAVANDA HEM TATİL HEM EMEKLİLİK KEYFİ

02 Temmuz 2018 Pazartesi 12:02
-karavanda-hem-tatil-hem--emeklilik-keyfi

KARAVANDA HEM TATİL HEM EMEKLİLİK KEYFİ


Seçimlerin ardından Marmaris’e gelmeye başlayan yerli tatilciler, tatilini tek bir yer ile sınırlandırmak istemiyor. Tatilini hem dinlenerek hem de daha çok yer görerek geçirmek isteyenler ise bunun ekonomik yolunu araçlarını karavana çevirmekte buluyor.

 Yaz tatilini tek bir yer ile sınırlamak istemeyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Tatilini hem dinlenerek hem de daha çok yer görerek geçirmek isteyenler ise bunun ekonomik yolunu karavanda buluyor.

Son bir kaç yıldır alternatif tatil arayanların tercihi haline gelen karavanla tatile çıkmak her geçen gün artıyor. İzmer'de yaşayan Zeki Balaban emekliliğinin ardından tatilini tatilini karavata çevirdiği arabasıyla gezerek yapıyor. İzmir'den arabasıyla yola çıkan Balaban, sırasıyla Didim, Kuşadası, Aydın, Köyceğiz ve en son olarakta Marmaris'e geldiğini belirtti. Her şekilde tatile hazırlıklı geldiğini ifade eden Balaban, " Arabamızla istediğimiz yerde konaklayıp dinlenebiliyoruz. Otelelrde yer bulamadığımızda karavana çevirdiğimiz arabamız ihtiyacımızı karşılıyor. Emekli olmadan buralara çok gelip gittim ancak tatil için en son 10 yıl önce gelmiştim. Emekliliğin ardından tatili en iyi şekilde yapmak için gördüğünüz arabamızla yola koyulduk. Marmaris'e gelmişken buradaki dostlarımızı da ziyaret edeceğiz. Türkiye'de karavan turizmi konusunda bir takım eksiklikler var.  Yurtdışında herkes evini adeta sırtında taşıyor. Yurtdışından gelen insanların çoğu böyle bir ortamı arıyor, fakat bulamıyor. Bu büyük bir eksiklik" dedi.

Haberin etiketleri:

karavanda tatil, marmaris


Haber okunma sayısı: 282

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER