Serkan Yazıcı

İyi Parti Yönetimi belirlendi

12 Şubat 2018 Pazartesi 09:25
-iyi-parti-yonetimi-belirlendi

İyi Parti Marmaris Teşkilatı, iki gün içerisinde önce açılış ve tanıtımını ardından da ilçe kongresini yaptı. Kongrede, mevcut Başkan Ali Rıza Doğanyılmaz, üyelerin oybirliğiyle seçildi. Fethiye Belediye Başkanı Behcet Saatçı’nın partilerine katılacağını ima eden Doğanyılmaz, “Rüzgar Fethiye’den esmeye başlayıp, İzmir’e kadar uzanacak” dedi.

İyi Parti Marmaris Teşkilatı, tanıtım toplantısı geçtiğimiz Cuma akşamı Armutalan Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Toplantıya,  İyi Parti Kurucu Üyesi Avukat Sevin Çağlayan, Partinin Kurucular Kurulu ve Genel İdare Kurulu üyesi 21'inci Dönem Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun, Genel Merkez Mahalli İdareler Başkanlığı Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, CHP İlçe Başkanı Acar Ünlü, Demokrat Parti  İlçe Başkanı Mustafa Tüzün, TÜRSAB Marmaris Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Ali Kırlı,  bazı  sivil toplum kuruluşları ve dernek temsilcileri ile İYİ Parti Datça, Muğla, İzmir, Bodrum temsilcileri katıldı.

Tanıtım toplantısı Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve şehitler adına bir dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Davetliler hep birlikte İzmir Marşı söyledi.Tanıtım toplantısında açılış konuşmasını İyİ Parti Marmaris İlçe Başkanı Ali Doğanyılmaz yaptı.Doğanyılmaz, İyi Parti’nin yerel seçimlerde iddialı olduğunu dile getirdi. “ Fethiye’de yakında bir bomba patlayacak”  diyen Doğanyılmaz Fethiye Belediye Başkanı Behcet Saatçı’nın partilerine katılacağını ima etti, “Rüzgar Fethiye’den esmeye başlayıp, İzmir’e kadar uzanacak” dedi.

Partinin İl Başkanı İncilay Gezgin de 2019 yılı Kasım ayında gerçekleşecek seçimlerin Türkiye için önemine dikkat çekti. İyi Parti Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun da hem yerel hem de genel seçimlerde iddialı olduklarını söyledi. Partinin kurucu üyesi Sevin Çağlayan da toplantıda bir konuşma yaptı. Halkın ayrıştırıldığına dikkat çeken Çağlayan İyi Parti 'nin önce toplumda huzuru geri getireceğini dile getirdi. Partinin Kurucular Kurulu ve Genel İdare Kurulu üyesi 21'inci Dönem Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun veİyi Parti Genel Merkezi Danışma Kurulu üyesi Süleyman Erdaşı’nın konuşmasının ardından partinin ilçe yönetim kurulu tanıtıldı.

Cumartesi günü de İYİ Parti Marmaris Teşkilatı’nın ilk İlçe Kongresi yapıldı. Başkan Doğanyılmaz’ın başını çektiği tek liste 79 oyun 79’unu da aldı. Doğanyılmaz’ın ‘Başkan’ sıfatı taşıdığı yönetim kurulunda toplam 27 ismin bulunduğu açıklandı.

 İYİ PARTİ MARMARİS YÖNETİMİ

1-Ali Rıza Doğanyılmaz- Başkan

2-Ali Aygün- Başkan Yardımcısı

3-Ali Gümüşcan- Asil Üye

4-Arzu Urkay- Asil Üye

5-Aysunay Uzunkaya- Asil Üye

6-Cihangir Gener- Asil Üye

7-Emel Koçhan- Asil Üye

8-Emre Mengi- Asil Üye

9-Ercan Özçelik- Asil Üye

10-Ersan Bulut- Asil Üye

11-Füsun Cengiz- Asil Üye

12-Gökhan Kök- Asil Üye

13-Gülay Tezcan- Asil Üye

14-Gülsüm Gelens- Asil Üye

15-Görkem İnal- Asil Üye

16-Hatice Ay- Asil Üye

17-Lütfi Fidanboy- Asil Üye

18-Meral Aktuğ- Asil Üye

19-Mustafa Levent Erdem- Asil Üye

20-Mustafa Serhat Tümer- Asil Üye

21-Semih Yüce- Asil Üye

22-Serkan Çelebi- Asil Üye

23-Sonay Korkmaz- Asil Üye

24-Vildan Yıldırgan- Asil Üye

25-Yusuf İnanç- Asil Üye

26-Yunus Emre Akbaş- Asil Üye

27-Zülal Çağlayan- Asil Üye

Haberin etiketleri:

İyi Parti Yönetimi belirlendi


Haber okunma sayısı: 556

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER