HAYVANSERVERLER KAHVALTIDA BULUŞTU

12 Mart 2019 Salı 08:21
-hayvanserverler-kahvaltida-bulustu

Marmaris Hayvanları Koruma Derneği (MAHAYKO), Marmaris’te bulunan barınak ve sokak hayvanları yararına geleneksel düzenledi. Gelirinin tamamı sokak hayvanlarının tedavisi ve ihtiyacı için düzenlenen kahvaltıya yoğun bir katılım oldu.

Marmaris Hayvanları Koruma Derneği (MAHAYKO) tarafından düzenlenen etkinlikle ilgili bilgi veren MAHAYKO Yönetim Kurulu Başkanı Özlem Pınar Onur, barınak ve sokak hayvanları yararına düzenledikleri kahvaltı etkinliğinin düzenli olarak yapıldığını ve her yıl giderek katılımın daha yoğun olduğunu dikkat çekti.

Başkan Özlem Pınar Onur “Her yıl yılda iki kez  hayvanseverleri bir araya getirmek için. Birlik, beraberlik ve dayanışma günü olarak toplanıyoruz. Çünkü bizler hayvanların peşinden koşturmaktan pek bir araya gelip sosyalleşemiyoruz. Dolayısıyla bu kahvaltılarımıza ilgi yoğun oluyor. Bugünkü kahvaltımıza 250 kişinin üzerinde katılım gerçekleşti.” dedi.

Kahvaltıya ilçede yaşayan yerli ve yabancılar yoğun ilgi gösterdi. Yılda iki gez gerçekleşen kahvaltı samimi bir ortamda gerçekleşti.Haber okunma sayısı: 1040

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER